Romantic Doctor, Teacher Kim

Romantic Doctor, Teacher Kim Dizi Konusu

İsim: Romantic Doctor, Teacher Kim

IMDb Puanı: 8,0

Dizisel.com Puanı : 7.0

Dizi Çıkış Yılı: 2016-2017

Tür: Romantik, Dram

Yayınlanmış Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 20

Devam Ediyor mu: Hayır

Yönetmen: Yu In-Sik

Senarist: Kang Eun-Kyung

Romantic Doctor, Teacher Kim Dizi Konusu

Son zamanların en iyi asya dizi önerileri tanıtımlarında bu hafta yönetmenliğini Yu In-Sik’un senaristliğini Kang Eun-Kyung’un üstlendiği Romantic Doctor, Teacher Kim ile devam ediyor. IMDB’den 8,0 puan alan yapım Kore dizileri 2017 ve Son zamanların en iyi kore dizileri sıralaması arasında yer almaktadır.

Ünlü bir cerrah olan Boo Yong-Joo, işinde gayet başarılı ve halk arasında ‘’Tanrı’nın Eli’’ diye ünlenmiştir. Mesleğinin zirvesinde kendisine gösterilen yoğun ilgiden bunalan doktor, günün birinde ansızın ortadan kaybolarak ilgiden uzakta keyifli bir yaşam sürdürmektedir. Hiç kimse onun nerede olduğunu bilmemektedir.

Bir gün tekrar ortaya çıkan Boo Yong-Joo, bu sefer farklı bir kimliğe sahiptir. İnsanlara kendisini Teacher Kim (Öğretmen Kim) olarak tanıtarak yaşama kararı almıştır.

Kang Dong-Joo ve Yoon Seo-Jung isimli iki genç hayalleri ve hırsları uğruna doktor olmayı başarmışlardır. Lakin bir gün Teacher Kim ile tanıştıklarında, hayata dair birçok şeyi ondan öğrenecekler. Dizi Netflix uygulamasında bulunmaktadır. Tüm bölümlere erişerek rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Diziyi izledikten sonra yorumlar kısmından bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede diziye başlayacak kişilere fikir verebilirsiniz. Ayrıca bir önceki kore dizi önerimiz olan Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo dizisine bakabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi seyirler dilerim.

Romantic Doctor, Teacher Kim Oyuncuları

Seo Hyun-jin (Yoon Seo-jeong)
Yoon Seo‑jeong
Yeon-suk Ahn (Kang Dong-joo) - Romantic Doctor
Yeon‑suk Ahn
Kang Dong‑joo
Han Suk-kyu (Boo Yong-joo)
Han Suk‑kyu
Boo Yong‑joo

One Reply to “Romantic Doctor, Teacher Kim Dizi Konusu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir