DramHukukKore Dizileri

Remember: War of The Son

Remember: War of the Son, SBS’de 20 bölüm olarak yayınlanan bir Güney Koreli hukuk, gerilim dizisidir. Dizi 9 Aralık 2015 ile 18 Şubat 2016 tarihleri ​​arasında Çarşamba ve Perşembe günleri yayınlanmıştır.

2016 Güney Kore dizisi Remember: War of the Son, yargı sisteminin yasal olmayan anlaşmalarının ardında yatan karanlık tarafı ekranlara getiriyor. Mahkeme salonları, chaebol varis ve iki ucu keskin kılıç olarak kullandığı olağanüstü bir hatırlama yeteneğine sahip bir avukatı muhteşem şekilde yansıtıyor. Bu dizi yozlaşmışların iktidarı elinde tutmak için ne kadar ileri gideceklerini ve mağdurların adalet için onlara karşı ne ölçüde savaşacaklarını gösteriyor.

Bu yazıda dizi konusu, oyuncular, fragman gibi tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Remember War of the Son

Başlık: Remember: War of The Son

IMDb Puanı: 7.9

Başlama Tarihi: 9 Aralık 2015

Bölüm Sayısı: 20

Tür: Gerilim, Hukuk, Suç, Dram

Yönetmen: Lee Chang-Min

Senarist: Yoon Hyun-Ho

Remember: War of the Son Konusu

Remember: War of the Son, her şeyi son derece ayrıntılı olarak hatırlayabildiği bir hafızaya sahip olmasına neden olan hipertimezi denen bir hastalıktan muzdarip Seo Jin Woo (Yoo Seung Ho) adlı bir avukatın hikayesini anlatıyor. Babası haksız yere bir suçla itham edildiğinde ve ölüm cezasına çarptırıldığında, arkadaşının (Park Min Young) yardımıyla babasının adını temize çıkarmaya karar verir. Rüşvet, yolsuzluk ve ihanetler ona kolay bir yol sağlamaz ama babasının masumiyetini kanıtlamak için zamana karşı yarışır.

Remember: War of the Son Fragman

Dizi Hakkında Notlar

  1. Remember, daha önce ” The Village: Achiara’s Secret ” tarafından kullanılan zaman aralığını devralmıştır.
  2. İlk senaryo okuması 2 Kasım 2015’te Güney Kore Ilsan’daki SBS merkezinde gerçekleşti.
  3. 2016 SBS Drama Ödüllerinde: Özel Oyunculuk Ödülü (Park Sung-woong), Mükemmellik Ödülü (Yoo Seung-ho) kazanmışlardır. 1. Asya Sanatçı Ödüllerinde En İyi Ünlü Ödülü (Namgoong Min) ve 5 APAN Yıldız Ödülleri Mükemmellik Ödülü yine (Namgoong Min) kazanmıştır.

Remember: War of the Son Reyting Oranları

Dizi ilk bölümüyle %6.6 son bölümüyle ise %20.1 reyting almayı başarmıştır. Yayınlandığı dönem en çok izlenen Kore dizilerinden biri olmayı başarmıştır. Ortalama olarak %14.2 reyting almıştır.

Remember: War of the Oyuncuları

Başrol oyuncuları; Yoo Seung Ho, Park Min Young, Park Sung Woong, Namgoong Min ve Jung Hye Sung

Yardımcı rollerde ise; Lee Won Jong, Jeon Kwang Ryul, Lee Si Eon, Uhm Hyo Sub, Song Young Kyu, Kim Young Woong, Kim Jin Woo gibi oyuncular yer almıştır.

Yoo Seung Ho (Seo Jin Woo)

Remember Yoo Seung Ho (Seo Jin Woo)

Yoo Seung Ho, Seo Jin-Woo’yu canlandırıyor. Babasının suçlandığı bir cinayetten sonra hayatı değişen bir adamdır. Seo Jin-woo’nun hipertimezi adı verilen özel bir durumu vardır ve bu da neredeyse her günü mükemmel bir ayrıntıyla hatırlamasını sağlar. Bu yeteneklerini babasının masumiyetini kanıtlamak için kullanmaya kararlıdır.

Park Min Young (Lee In Ah)

Remember Park Min Young (Lee In Ah)

Park Min Young, Lee In-A’yı canlandırıyor. Jin-Woo’nun babasının masum olduğuna inanan tek kişidir. Jin Woo’nun babasına olanlar yüzünden, onu desteklemek için savcı oldu. Hakikatin üstün geleceğine ve adaletin adil olarak verileceğine inanıyor.

Park Sung Woong (Park Dong Ho)

Park Sung Woong (Park Dong Ho)

Park Sung-Woong, Park Dong-Ho olarak karşımıza çıkıyor. Başlangıçta Jin-Woo’nun babasını savunmaya karar veren avukattır.

Namgoong Min (Nam Gyu Man)

Namgoong Min (Nam Gyu Man)

Nam Gyoo Man (Namgoong Min), şımarık, soğuk, “öfke sorunları” olan bir adamdır. Kendi servetinin onu herhangi bir yasal sorundan kurtaracağına inanıyordu.

Jung Hye Sung (Nam Yeo Kyung)

Jung Hye Sung (Nam Yeo Kyung)

Jung Hye-Seong, Yeo-Kyung’u canlandırıyor. Gyoo-Man’ın küçük kız kardeşi ve aynı zamanda In-A’nın rakibidir.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu