Popüler Kore Dizi Rollerini Reddeden 6 Koreli Aktör

2 dk okuma süresi

Şu anda en sevdiğiniz Koreli aktörlerin çoğunun popüler rolleri vardı, ancak bazıları için tamamen farklı bir hikaye olabilirdi. Çünkü kabul etmedikleri roller aslında başka birine teklif edilmişti. Bu popüler Kore dizilerin oyuncularını farklı bir oyuncu kadrosuyla hayal edebiliyor musunuz? Bunu yapmak zor, ancak gerçekten de teklifi geri çevirmeselerdi hangi dizide kim rol alacaktı? Sizler için güzel bir liste hazırladık.

Popüler Kore Dizi Rollerini Reddeden 6 Koreli Aktör

Hyun Bin

Hyun Bin

Hyun Bin‘in popülaritesi, My Name Is Kim Sam-soon, Memories of the Alhambra ve tabii ki Crash Landing on You gibi çeşitli beğenilen dizilerde rol almasından kaynaklanıyor. Ama aynı zamanda Kill Me, Heal Me’de başrol teklif edildi ve hatta senaryo verildi. Ancak onu geri çevirdi. Rol sonunda Ji Sung’a gitti.

Kim Woo Bin

Kim Woo Bin

Lee Min Ho ve Park Shin Hye’nin rol aldığı The Heirs dizisinde Choi Young Do rolünde pek çok Kore dizi izleyicisi Kim Woo Bin‘e aşık oldu. Başarılı oyuncuya Pinnochio‘da Park Shin Hye ile rol teklif edildikten sonra ana başroller olarak yeniden bir araya gelecekti. Bununla birlikte, mevcut programındaki çelişkiler nedeniyle geri çevirmek zorunda kaldı ve rol sonunda Lee Jong Suk tarafından üstlenildi.

Gong Yoo

Gong Yoo

Descendants of the Sun‘ı Song Joong Ki’siz hayal edebiliyor musunuz? Görünüşe göre, yapımcılar hayal etmiş. Çünkü başrolü Gong Yoo da dahil olmak üzere diğer Koreli oyunculara teklif ettiler. Teklifi reddetmeye karar verdi ve rol sonunda Song Joong Ki’ye gitti. Diğer oyuncular rolü kabul etseydi Song-Song çiftine sahip olur muyduk?

Jung Yong Hwa

Jung Yong Hwa

Lee Min Ho’nun canlandırdığı Kim Tan’ın, başka birinin canlandırdığı Choi Young Do ile çatıştığını hayal etmek zor. Ama görünen o ki Kim Woo Bin’in rolü de CNBLUE’dan Jung Yong Hwa’ya teklif edilmiş. Öncelikle öğrenci rollerinden çıkmak istediği için teklifi geri çevirmeye karar verdi. Ayrıca Park Shin Hye ile arka arkaya 2 dizide yer almıştı. Bunun doğru olmayacağına karar verdiğini söyledi.

Jang Keun Suk

Jang Keun Suk

Boys Over Flowers’tan Gu Jun Pyo’ya Lee Min Ho tarafından hayat verildi, ancak aslında rolü oynamak için ilk tercih o değilmiş gibi görünüyor. Başlangıçta kıvırcık saçlı başrolü oynaması için seçilen Jang Geun Suk’du. Ancak Kore dizi Beethoven Virus’de oynamayı seçtiği için teklifi geri çevirmek zorunda kaldı.

Song Joong Ki

Song Joong Ki

Görünüşe göre Song Joong Ki‘nin ilk Korece Netflix Orijinal, Kingdom’da başrolünü görme olasılığı vardı. Görünüşe göre, Son Joong Ki’ye Joseon’un Veliaht Prensi Lee Chang’ın başrolü teklif edildi. Ancak Song Hye Kyo ile düğün hazırlığına odaklandığı için teklifini reddetti.

Song Joong Ki hayranı mısınız? Öyleyse sizler için hazırladığımız başarılı oyuncunun rol aldığı 10 Kore dizi ve filme göz atın.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/song-joong-ki-hayraniysaniz-izlemeniz-gereken-10-kore-dizi-film/

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi rolü kabul etselerdi iyi olurdu? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Size İlham Verecek Başarı Hikayeleri Hakkında 10 Kore Dizi
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi