Kore Filmleri

Park So Dam’ın İlk Aksiyon Filmi “Special Cargo” Ocak 2022’de Prömiyer Yapacak

Park So Dam, “Parasite”in başarısının ardından, yaklaşan aksiyon filminde tüm potansiyelini tekrar göstermeye hazır görünüyor. 30 Kasım’da birçok medya kuruluşu, “Record of Youth” aktrisinin çok beklenen beyaz perdeye önümüzdeki yıl geri döneceğini duyurdu.

Park So Dam'ın İlk Aksiyon Filmi Special Cargo Ocak 2022'de Prömiyer Yapacak

Park So Dam, Yeni Aksiyon Filmi “Special Cargo” ile Beyazperdeye Dönüyor

Film dağıtımcısı NEW, Park So Dam‘ın oynadığı “Special Cargo” olarak da bilinen “Special Delivery” filminin afişini yayınladı. Film, 5 Ocak 2022 tarihinden itibaren sinemalarda izleyicilerle buluşacak.

“Special Delivery”, teslimat sürücüsü Eun Ha’nın beklenmedik bir kazaya karışmasıyla geçen bir kovalamacayı anlatan bir suç-aksiyon filmidir. Bu, Park So Dam’ın aktris olarak çıkışından bu yana ilk aksiyon filmi olma özelliğini taşıyor.

special delivery

Park So Dam, filmde beklenmedik bir teslimat kazasıyla karşılaşan özel bir ekspres sürücü olan Eun Ha rolünü oynuyor. Şaşırtıcı sürüş becerilerinden güçlü aksiyon gösterilerine kadar, izleyicilerin dikkatini çekmesi bekleniyor.

Ödüllü film “Parasite“deki etkileyici performansıyla ses getiren Park So Dam için beklentiler oldukça yüksek!

Buna ek olarak, Song Sae Byeok oyuncu kadrosunun bir parçasıdır. Eun Ha’yı 30 milyar wonluk kara parayı geri almak için takip eden bir polis memuru olan Kyung Pil rolünü üstleniyor.

Kim Ui Seong, Baekgang Endüstrisinin temsilcisi Baek Sang Jang ve Eun Ha’ya özel teslimatı emreden kişidir.

Bu arada, Park So Dam “Special Delivery” dışında, “Phantom” filminde Sol Kyung Gu, Lee Honey, Park Hae Soo, Kim Dong Hee, Seo Hyun Woo ve Han Woo Yul ile birlikte yer alacak.

Ayrıca okuyun: Park So Dam Parasite Filminde Nasıl Rol Aldığını Anlattı

park so dam

“Parasite”Aktörü Choi Woo Shik, Aksiyon-Gerilim Filmi ‘The Policeman’s Lineage’da Başrolde

Park So Dam dışında, “Parasite” rol arkadaşı Choi Woo Shik de uzun zamandır beklenen film dönüşünü “The Policeman’s Lineage” ile yapacak. Filmin büyük galası Ocak 2022’de yapılacak.

Choi Woo Shik, çaylak bir polis memuru olan Choi Min Jae rolünü oynuyor. Rahmetli babası hakkındaki gizli belgeyi elde etmek için, Park Gang Yoon’u (Cho Jin Woong) izleme ve onun tüm yolsuzluklarını ve diğer yasa dışı işlemlerini toplama görevini kabul eder.

Park So Dam’ın yaklaşan aksiyon filmi “Special Delivery” hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haberleri için Dizisel.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu