Kore Filmleri

Park Seo Joon ve IU, Yaklaşan Filmleri ‘Dream’ için Yurt Dışı Çekimlerine Devam Edecek

Dream” başrol oyuncuları Park Seo Joon ve IU‘nun, 2022’nin ilk yarısında yurt dışında çekimlere devam edecekleri doğrulandı.

Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

Park Seo Joon ve IU Yaklaşan Filmleri 'Dream' İçin Yurt dışı Çekimlerine Devam Edecek

Dünya genelinde eğlence endüstrisinin COVID-19 nedeniyle prodüksiyonları durdurmasının üzerinden neredeyse iki yıl geçti. Seyahat kısıtlamaları olduğu için birçok proje de askıya alındı.

Bu sorun yüzünden, onlarca Kore dizi ve Kore film ertelendiği için Kore eğlence dünyasına zarar verdi. 2020’de yurt dışında çekilmesi gereken Kore filmleri seyahat yasağı nedeniyle durduruldu.

Neyse ki işler düzelmeye başlıyor ve birçok geciken yapım kaldığı yerden devam ediyor.

Kore Filmi ‘Dream’ Yıldızları Park Seo Joon ve IU, Şubat 2022’de Yurt dışı Çekimlerine Devam Edecek

Park Seo Joon ve IU, bir yıl sonra gelecek filmleri “Dream“in çekimlerine devam etmek için yeniden bir araya gelecekler.

Park Seo Joon ve IU

Oyuncular ve ekip, geçen Mayıs 2020’de çekimlere başlamıştı. Kalan sahneleri çekmek için yurt dışına seyahat etmeye hazırlanıyorlardı, ancak ciddi COVID-19 vakaları nedeniyle bir süre ertelemek zorunda kaldılar..

Ancak yönetim uzun bir aradan sonra, başrol oyuncularının ve diğer personelin Şubat 2022’de yurt dışına çıkacağını doğruladı. Ancak prodüksiyon yetkilileri ziyaret edecekleri ülkeden bahsetmedi.

Bu noktada, ikisi de solo projeleriyle meşgul oldukları için Park Seo Joon ve IU’nun programlarına uymak kolay değildi.

Yapım, Gerçek Bir Futbol Maçını Filme Almayı Amaçlıyor

Filmin konsepti gereği bir futbol maçı da çekmek zorunda. Bu nedenle, yurt dışı çekim programını erken paylaştıkları ve önceden hazırlık istendiği söyleniyor.

Marvel filmi “The Marvels”in çekim setinden bir hafta önce Seul’e gelen Park Seo Joon‘un, “Dream” üzerinde çalışmaya başlamak için gelecek yılın başlarında tekrar seyahat etmesi bekleniyor.

Bu arada, şarkıcı-aktris Lee Ji Eun (IU) hala müzik endüstrisinde meşgul ve henüz programını onaylamadı.

Kahkahalarla dolu senaryo okuma videosuna bakmayı unutmayın.

“Dream”, bir futbolcu olan Yoon Hong Dae’nin (Park Seo Joon) yolculuğunu anlatıyor. İtaatkar ve iyi bir sporcudur ancak disiplin cezası aldığı beklenmedik bir olaya karışmıştır. Özel bir milli futbol takımına teknik direktör olarak atanır. Evsizler Dünya Kupası’nda mücadele edecekler.

“Hotel Del Luna” oyuncusu IU, Hong Dae’nin futbol takımıyla ilgili bir belgesel aracılığıyla başarıya ulaşmayı hayal eden yapım yönetmeni Lee So Min rolünü üstleniyor.

“Extreme Job” yönetmeni Lee Byung Hun filmin başında ve Megabox Plus M “Dream”in resmi distribütörü olacak.

Park Seo Joon ve IU’nun birlikte ilk Kore filmi için heyecanlı mısınız? Yorumlarınızı bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberi ve güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu