Kore Filmleri

Park Ji Yeon, Yaklaşan Zombi Filmi ‘Gangnam’ın Başrolünde Yer Alacak

T-ara üyesi ve aktris Park Ji Yeon, 2022’de çıkacak olan yeni bir zombi filmi için hazırlanıyor! Ji Yeon, “Gangnam” filminde başrol oynayacak.

Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

Park Ji Yeon, Yaklaşan Zombi Filmi 'Gangnam'ın Başrolünde Yer Alacak

Park Ji Yeon, ‘Gangnam’daki İlk Film Başrolüyle Ekranlara Dönüyor

İdol-aktris Park Ji Yeon, gelecek yıl vizyona girecek ilk film başrolüyle beyaz perdeye geri dönecek. “Gangnam” adlı zombi filminin kahramanı olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Film, bilinmeyen semptomların ortaya çıkmasıyla kaosun merkezi haline gelen Gangnam’da yaşayan insanların, hayatta kalabilmek için hayatlarını riske atmaya başlamasının hikayesini anlatıyor.

Park Ji Yeon

Park Ji Yeon, zombilerden kurtulmak için hayatıyla mücadele eden şiddetli bir kadın kahraman olan Min Jung rolünü üstleniyor.

Ji Il Ju, Aksiyon-Zombi Temalı Film ‘Gangnam’da Park Ji Yeon’a Katılıyor

Bir zamanlar gelecek vaat eden bir Taekwondo oyuncusu olmayı hayal eden Hyun Seok karakterini canlandıran Ji Il Ju filmde rol alacak. Min Jung gibi o da zombilerin kapana kısıldığı bir şirketten kaçmakta zorlanacak.

Ji Il Ju

“Hotel King”, “Suspicious Partner”, “Hello, My Twenties! 2”, “Two Cops”, “Mistress”, “Find Me in Your Memory” gibi önceki çalışmalarından başarılı performanslar sergiledi.

Park Ji Yeon, Yaklaşan Filmine Nasıl Hazırlanıyor?

Romantizm, komedi, drama, gerilimden aksiyona kadar çok çeşitli oyunculuğu birçok kişi tarafından biliniyor. Ji Il Ju ve Park Ji Yeon’un filmde harika aksiyon sahneleri sergileyeceği söyleniyor. Bu arada, Ji Il Ju, gerçekten bir aksiyon filmi yapmak istediğini ve bu yüzden yeni filmine hazırlanmak için bir aksiyon okuluna kaydolduğunu paylaştı.

Park Ji Yeon, “Dream High 2”, “Jungle Fish 2”, “Miss Ripley” ve “Triangle” gibi dizilerde oynayarak renkli rolleri ve esnek oyunculuğuyla halk tarafından sevildi. Yaklaşan diğer filmlerinden biri olan “Hwa-nyeo”nun çekimlerini tamamladıktan sonra oyunculuk dönüşümüne devam etti.

‘Gangnam’ Filmi 2022’de Prömiyer Yapacak

“Gangnam”, 2022’de seyirciyle buluşacak. Zombi kıyamet temalı filmler “Train to Busan” ve Peninsula’nın başarısının ardından, zombi çılgınlığı Netflix’in orijinal dizisi “Kingdom” ile devam etti. “Gangnam”ın önceki yapımlarda daha önce hiç görülmemiş yeni bir hikaye sunacağını belirtiyorlar.

Başrollerini T-ara’dan Park Ji Yeon ve Ju Il Ju’nun paylaştığı, yakında çıkacak olan zombi filmi “Gangnam” hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu