Outlander 5. Sezon Fragman ve Görseller Yayınlandı

Outlander 5. sezonuyla geri dönüş için hazırlanıyor ve şimdi izleyiciler için 5. sezondan ilk görselleri ve fragmanı yayınlıyoruz. Dizinin beşinci sezonu için geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman ve birkaç fotoğraf yayınlandı. Fragman, Outlander’ın New York Comic Con gösterimi sırasında izleyiciler karşısına çıktı. Caitriona Balfe ve Sam Heughan, Duncan Lacroix, Maria Doyle Kennedy ve David Berry ile birlikte konuşma için oradaydı. Outlander 5. sezonu 16 Şubat 2020 tarihinde izleyiciler ile buluşacak. Diziyi Netflix üzerinden izleyenler ise bir süre daha beklemek durumunda kalacak. Çünkü Netflix yayın hakları gereği TV ile aynı zamanda yayınlayamıyor.

Size iyi bir haberim daha var. Outlander’ın 6. Sezonu bile çoktan ayarlanmış, ancak 6. sezon hakkında hiçbir bilgi henüz ortada yok. Doğal olarak şuan hala İskoçya’da beşinci sezon için sahneler çekiyor. Outlander dizisinin, 12 bölümden fazla olacağı düşünülüyor. Bölümler, Cumartesi günü New York Comic Con gösteriminde de bulunan Diana Gabaldon’un kitabından uyarlanmıştır. Hem James hem de Claire ailesini bir arada tutmak ve onlar için önemli olan her şeyi korumak için savaşmak zorunda kalacaklar. Hemen aşağıda paylaştığım Outlander beşinci sezonun fragmanına ve yeni görsellere göz atın. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.? Outlander’ın beşinci sezon için heyecanlı mısın? İzlemeyi düşünüyor musunuz?

Editör Yorumu

Bu yazımızda Outlander 5.sezon ne zaman, yayın tarihi, ne zaman başlıyor gibi çok sorulan soruların cevabını vermeye çalıştık. Outlander dizisine hala başlamadıysanız buradan tanıtım yazımıza göz atabilirsiniz: Outlander konusu ve oyuncuları

Kaynak: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir