Oh My Girl YooA Diyeti ve Egzersiz Rutini

2 dk okuma süresi

YooA, WM Entertainment’ın kız grubu Oh My Girl’ün ana dansçısı ve baş vokalisti olarak popülerlik kazandı. Oh My Girl’ün 2015’teki çıkışıyla, sadece dans etme ve şarkı söyleme becerileriyle değil, aynı zamanda inanılmaz figürüyle de sürekli olarak dikkat çekiyor!

Oh My Girl YooA Diyeti ve Egzersiz Rutini

Hayranlar, tıpkı birçok idolde olduğu gibi, YooA’yı spor yaparken bir ilham kaynağı olarak görüyor ve onun diyet sırları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor. Bununla birlikte, YooA nasıl formda kalıyor? İşte Oh My Girl YooA diyet ve egzersiz rutini hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz!

Oh My Girl YooA’nın Egzersiz Rutini Açıklandı

YooA şu anda 161 cm boyunda ve kilosu da 44 ile 46 arasında değişiyor. Oh My Girl’deki en uzun üye olmasa da, daha da uzun görünmesini sağlayan inanılmaz vücut ölçüleri nedeniyle övüldü.

YooA , Oh My Girl üyesi olarak çıkış yapmadan önce zaten zayıftı. Bu nedenle, kilo vermek için çok fazla egzersiz yapmak zorunda değildi.

yooa

YooA’nın egzersiz rutini söz konusu olduğunda, Cosmopolitan dergisi ile yaptığı bir röportajda, grubun ana dansçısı olarak pozisyonuna uyan tek bir egzersiz yani dans yaptığını açıkladı.

YooA zaten doğal olarak formda olduğundan, fiziğini korumanın bir yolu olarak sadece dans etmeye güveniyor. Aslında YooA, Instagram hesabında dans pratiklerinin videolarını sık sık paylaşıyor.

Ancak, dans pratiklerini genellikle ne kadar süre yaptığından bahsetmedi. İdollerin dans uygulamalarına ayırdıkları süre her idol için değişse de, K-Pop idolleri için standart genellikle en az iki saattir.

Ayrıca okuyun: ITZY Chaeryeong Diyeti ve Egzersiz Rutini

YooA sadece bir egzersiz şekli olarak dans etse de, kalori yakmak ve biraz yağ yakmak için harika bir yoldur.

Oh My Girl YooA Diyet Planı Açıklandı

Oh My Girl YooA

Daha önce de belirtildiği gibi, YooA zaten doğal olarak zayıf. Bu nedenle çok sık diyet yapmıyor. Aslında Oh My Girl’ün ajansı WM Entertainment, söz konusu diyet olduğunda onları çok fazla kısıtlamaz ve onlara sürekli olarak sağlıklı bir şekilde diyet yapmalarını söylerdi.

YooA’ya gelince, diyetinin sırrı abur cuburdan ve yüksek baharatlardan mümkün olduğunca uzak durmak!

Ayrıca düşük sodyumlu bir diyet uyguluyor ve çok fazla tuzlu yiyecekler tüketmekten kaçınıyor. Bununla birlikte genellikle meyve, ızgara mantar, kızarmış muz veya salatalık yer.

Ama tabii ki YooA kendini çok fazla kısıtlamaz ve pizza, tavuk ve et gibi diğer yiyecekleri de yer.

YooA diyeti  genel olarak şunları içerir:

Kahvaltı

  • Izgara mantar
  • Meyveler
  • Avokado Tost

Öğle yemeği

  • Izgara tavuk
  • Küçük bir kase pirinç
  • sebzeler

Akşam yemeği

  • somon veya tavuk
  • Brokoli/mantar/tofu

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri