DramFantastikKomediKore DizileriRomantik

Oh My Ghostess Konusu ve Oyuncuları

İsim: Oh My Ghostess

IMDb Puanı: 8,1

Dizisel.com Puanı: 7.3

Dizi Çıkış Yılı: 2015

Yayınlanmış Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 16

Tür: Dram, Fantastik, Romantik, Komedi, Suç

Devam Ediyor mu: Hayır

Yönetmen: Yoon Je-Won

Senarist: Yang Hee-Seung

Oh My Ghostess Dizi Konusu

Bugün sizlere hem güldürebilen hem de hüzünlendiren sıcak, güzel bir dizi olan Oh My Ghostess dizisi hakkında bilgi vereceğim. Öncelikle dizi detaylarına bakalım. IMDB’den 8,1 puan alan yapım asya dizi önerileri ve en iyi yabancı dizi önerileri arasında yer almaktadır.

Na Bong Sun bir restoranda şef yardımcısı olarak çalışıp yaşamını sürdürmektedir. Kendisine olan özgüveni tamamen yerlerdedir ve buna bağlı olarak hiç arkadaşı da yoktur. Bong-Sun’un anneannesi zamanında iyi bir şamandır. Anneannesinin sayesinde etrafında yer alan bütün hayaletleri insan gözüyle görebilmektedir.

Günün birinde ukala ve alımlı bir hayalet onun bedenine girer. Shin Soon-Ae adındaki bu hayalet 35 yaşına geldiğinde evlilik yapamadan ölmüştür. Bu özelliği onun hayaletler âleminde en çok pişmanlık duyan hayalete dönüştürmüştür. Kore mitolojisinde en intikamcı hayaletlerin bekâr ya da bakire hayaletler olduğu bilinmektedir. Bedeni ele geçirilen Na Bong Sun’daki değişikliği ilk olarak Şefi fark edecektir.

Diziyi izledikten sonra dizi hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşarak diziye başlayacak olan kişilere fikir verebilirsiniz. Ayrıca bir önceki kore dizi önerimiz olan Romantic Doctor, Teacher Kim adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi seyirler dilerim.

Fragman

Oyuncu Kadrosu

Park Bo-young (Na Bong-sun) - Oh My Ghostess
Na Bong‑sun
Jo Jung-suk (Kang Sun-woo) - Oh My Ghostess
Kang Sun‑woo
Kim Seul Ki (Shin Soon-ae)
Kim Seul Ki
Shin Soon‑ae
Lim Ju-hwan (Choi Sung-jae)
Choi Sung‑jae
Kwak Si-yang (Seo Joon)
Kwak Si‑yang
Seo Joon

 

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu