‘Now We Are Breaking Up’ Yeni Fragman Yayınlandı

2 dk okuma süresi

SBS, Song Hye Kyo ve Jang Ki Yong‘un aşk hikayesinin nasıl geliştiğine dair bir bakış içeren başka bir “Now We Are Breaking Up” fragmanını yayınladı.

'Now We Are Breaking Up' Yeni Fragman Yayınlandı

Song Hye Kyo, Moda Ekibinin Başı olarak Baskı Altında

Klibin açılış sahnesinde, yağmurlu bir akşamın ortasında araba kullanan bir adamın kaza yapması, dramada yaşanacak trajik bir hikayenin olacağını gösteriyor.

Bu arada sahne hemen, Ha Young Eun rolünü oynayan Song Hye Kyo’ya geçer.

Ha Young Eun, bir moda bölümünün başkanı olarak, kariyerinde çeşitli mücadeleler yaşadı. Takip etmesi gereken katı bir programa sahip olmak, normal günlük çalışmalarının sadece bir parçasıdır. Ama bazen, işinde harika olmasına rağmen,  hala hayal kırıklıkları yaşıyor.

Videoda Ha Young Eun’un yaklaşan bir sanal defile için tüm materyalleri kontrol etmekle meşgul olduğu görülüyor. Herkes görevini yapması için baskı altındadır; bu nedenle moda etkinliğini zarafetle sonlandırdılar.

Bir sonraki sahnede, Ha Young Eun iyi olmadığını ve geçmişinde onu rahatsız etmeye devam eden trajik bir olayın gerçekleştiğini söyleyerek duygularını patlattı.

Ayrıca okuyun: ‘Now, We Are Breaking Up’ İlk Senaryo Okuma Fotoğrafları

Yoon Jae Kook, İşbirliği İçin Ha Young Eun ile Buluştu

Yoon Jae Kook (Jang Ki Yong), Ha Young Eun ile tanışırken otoriter bir hava sergiler. Ayrıca profesyonel bir fotoğrafçı olarak nasıl çalıştığını da açıklıyor.

song hye kyo now we are breaking up

Birlikte çalışmaya devam ederken, ikisi daha da yakınlaşmaya ve iyi bir dostluk geliştirmeye başlar. Ha Young Eun, projeleri için gerekli malzemeleri almak için fotoğraf stüdyosunda bile Yoon Jae Kook’a eşlik etti.

Video sona ermeden önce Song Hye Kyo ve Jang Ki Yong’un karakterleri, çiçek açan aşklarının sinyalini veren sıcak gülümsemeler veriyor.

Now We Are Breaking Up” dünya prömiyerini 12 Kasım’da saat 22’de (Kore saatiyle) SBS’de yapacak.

Hayranlar Twitter’da Song Hye Kyo ve Jang Ki Yong’a Destek Gösterdi

Fragman yayınlandıktan saatler sonra, Song Hye Kyo ve Jang Ki Yong hayranları, Twitter trendlerine ve diğer çevrimiçi topluluklara “Now We Are Breaking Up” ekleyerek desteklerini gösterdiler.

hayranlar twitterda diziye destek

Uluslararası hayranlar, Song Hye Kyo ve Jang Ki Yong’u tek karede ve dizide kimyalarının nasıl gelişeceğini görmek için sabırsızlanıyor.

Song Hye Kyo ve Jang Ki Yong’u “Now We Are Breaking Up” da izleyeceğiniz için heyecanlı mısınız? Yorumlarda düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.

Daha fazla Kore dizi ve ünlü haberi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri