K-Pop

NMIXX’in ‘NICE TO MIXX YOU’ Konser Turu Yer ve Tarihleri Açıklandı

NSWER’ler yakında K-pop kız grubunun vitrin turuna hazırlanıyor! En son haberlere göre, ABD ve Asya’daki şehirleri kapsayacak şekilde ayarlandı.

Ayrıntıları ve yerleri görmek için daha fazlasını okuyun.

NMIXX ‘NICE TO MIXX YOU’ Turu + Tarihler, Çıkış Durakları

17 Mart’ta NMIXX, Amerika Birleşik Devletleri ve Asya’da yakında çıkacak olan “NICE TO MIXX YOU” vitrin turunu duyurdu.

NICE TO MIXX YOU Tur Yerleri ve tarih

K-pop kız grubu önce Seattle’da, ardından San Jose, Los Angeles, Dallas, Houston, Atlanta, Washington ve Brooklyn’de duracak. NMIXX Asya’da Bangkok, Jakarta, Taipei, Singapur ve Manila’yı da ziyaret edecek. Tur Mayıs ayında başlayacak.

Üstelik bu, çıkışından bu yana NMIXX’in ilk konser turu olacak.

Bundan önce NMIXX, çıkışlarından bu yana ilk EP’leri “expérgo“yu yayınlayacaktı. Söz konusu albümün çıkış şarkısı “Love Me Like This“in aranjmanı ünlü yapımcı ekip LDN Noise tarafından yapılmıştır.

Nmixx’in geçmiş sürümleri “Ad Mare” (2022) ve “Entwurf” (2022), alışılmadık sözleri ve şarkı yapıları nedeniyle karışık tepkiler aldı. Ancak her ikisi de başarılı oldu ve “Ad Mare” piyasaya çıktığı ilk hafta 220.000’den fazla kopya sattı. NMIXX’in o dönemde elde ettiği ilk rekor.

nmixx

Nmixx, Lily, Haewon, Sullyoon, Bae, Jinni, Jiwoo ve Kyujin’den oluşan yedi üyeli bir kız grubu olarak çıkış yaptı. Grubun JYP Entertainment ajansı, geçen Aralık 2022’de bir üye olan Jinni’nin “kişisel nedenlerle” ayrıldığını duyurdu.

NMIXX’in ‘Young, Dumb, Stupid’i Dikkat Çekti

İlk parça, ‘Young, Dumb, Stupid‘, kız grubu tarafından geçen 13 Mart’ta yayınlandı. Hip-hop ve çocuk şarkılarını birleştiren ‘MIXX POP’u özetliyor. İyimser bir ses ve güçlü bir mesaj şarkıyı ayırt etti.

Üyelerin MV’deki şakacı görünümleri ve nokta koreografi sahnesi çok sayıda izlenme ile sonuçlandı. Müzik videosu, yoğun ilgi sonucunda yayınlandıktan sonraki gün YouTube’da 1 numara oldu.

Kız grubunun fandomunun adı olan NSWER, ritim ve MV ile ilgili farklı görüşlerini dile getirdi.

Haewon’un rolü iyi

Ah. sevimliler

Şarkı güzel!

Şarkı çok iyi seçilmiş.

Ah bu şarkı güzel!! DICE’ı çok dinledim ve bu şarkıyı da dinleyeceğim. NMIXX’in havası için mükemmel ve canlandırıcı bir şarkı.

Bu dürüst olmak gerekirse, NMIXX’in şu ana kadarki en iyi şarkısı.

Üyelerin hepsinin de kendilerine uyan parçaları var. Bunu görmek bana başlık şarkılarının zorlayıcı olması gerektiğini düşündürüyor. Her neyse, bu şarkının ne kadar kitsch olduğunu seviyorum.

şarkı güzel Mix-pop budur.

NMIXX, “Love Me Like This” adlı yeni albümlerinden yeni bir parça ve ilk EP’leri “expérgo”yu bu ay yayınlayacak.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu