K-Pop

NewJeans, Haziran’da Yayın Öncesi Single Yayınlayacak + Temmuz’da Tam Geri Dönüş Etkinlikleri

NewJeans, haziran ve temmuz için bomba dolu bir yaz sunmak üzere!

Detayların devamını buradan okuyun.

NewJeans Haziran’da Yayın Öncesi Şarkısını, Temmuz’da Albümünü Çıkaracak

newjeans-omg

NewJeans’ın K-pop sahnesine dönüşüne hazır olun!

4 Nisan’da Koreli haber kuruluşu Star News, NewJeans’ın yaz geri dönüşü için hazırlanmakta olduğunu bildirdi.

Rapora göre NewJeans, ön sürüm şarkılarını Haziran sonunda ve Temmuz için bir albüm yayınlayacak. Bu sekans aynı zamanda grubun 19 Aralık 2022’de yayın öncesi parça “Ditto”yu ve 2 Ocak 2023’te ana parça “OMG”yi yüklediklerinde önceki yayınlarına da benzeyecek.

K-pop topluluğu içindeki popülariteleriyle, hayranlar anlaşılır bir şekilde grubun geri dönüşü için heyecanlı ve daha fazla hitlerini almaya hazırlar. Haberi öğrendikten sonra, ayrıntılar çevrimiçi olarak orman yangını yayarak fandomları Bunnies’in beklentilerini ifade etmelerine yol açtı.

Bir forumda hayranlar, NewJeans’ın yepyeni müziğini ne kadar sabırsızlıkla beklediklerini belirttiler. Bazıları, gelecek şarkılarında duymak için sabırsızlandıkları üyelerin vokal renklerini beğendiklerini dile getirdi. Diğerleri grubun çıkış hızını övdü.

Tepkilerini aşağıda okuyun:

“Vay be NewJeans’ın bu yaz müziği. Onu dört gözle bekliyorum.”

“Ben bir Dikkat Stan’im, bu yüzden dört gözle bekliyorum.”

“Hala biraz zaman var ama geri dönüş haberlerini bekliyorum bu yüzden bu beni çok mutlu ediyor.”

“Daebak, acayip güzel. Hâlâ Hype Boy dinliyorum.”

“5’inin de farklı ses renklerine sahip olmasını seviyorum, bu yüzden bunu sabırsızlıkla bekliyorum.”

“İlerleme hızı bence çok iyi. Alışmanız için yeterince şarkı çıkarıyorlar ama bir seferde sadece 1-2 şarkı olsa bile sizi başka bir şarkı için fazla bekletmeyin.”

“B-sideları bilinmeyen bir başlık parçası yerine insanların neredeyse tüm şarkılarınızı bilmesinin gerçekten güçlü olduğunu düşünüyorum.”

NewJeans ‘OMG’ İle En Hızlı Milyon Satanlar Oldu

Öte yandan grup, fiziksel albüm satışlarında da tarihi bir başarıya imza attı . 27 Ocak’ta Circle Chart, “OMG”nin toplam 1.013.62 kopya sattığını açıkladı.

NewJeans, “milyon satıcı” unvanını elde eden en hızlı K-pop grubu oldu ve 22 Temmuz 2022’deki çıkışlarından bu yana sadece altı ay içinde başarıya ulaştı. -pop kız grubu bunu yapacak.

Circle Chart, dökümü için 720.000 fiziksel albümün satıldığını ve ardından Weverse’ten 290.000 rakamın geldiğini ortaya çıkardı. “OMG” ayrıca ilk gününde 480.000 satış ve ilk hafta satışları için 311.271 satışla yarım milyon satış topladı.

NewJeans’in yaklaşan müziği için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu