Netflix’te Henüz Görmemiş Olabileceğiniz Gizli Kalmış 10 Kore Dizisi

3 dk okuma süresi

Netflix aracılığıyla Kore dizilerine sürekli göz atma alışkanlığınız varsa, bazı dizilerin daha ön planda olduğunu görmüşsünüzdür. Ama bu durum daha az popüler dizilerin izlemeye değmedikleri anlamına gelmez. Aşağıdaki listeden, zevkinize tam olarak uyabilecek 10 Kore dizisini listeliyoruz.

Netflix'te Henüz Görmemiş Olabileceğiniz Gizli Kalmış 10 Kore Dizisi

Moment at 18

Moment at 18

Moment at 18 dizisinde; 18 yaşındaki bir çocuk, işlemediği bir suç nedeniyle cezalandırıldıktan sonra okulunu değiştirmek zorunda kalıyor. Yeni okulunda sessiz ve sakin bir hayat yaşama planları, yine başka bir suçla suçlanınca mahvolur.

Diğer Oyuncular: Ong Seong Wu, Kim Hyang Gi, Shin Seung Ho

Angel’s Last Mission: Love

Angel's Last Mission Love

Cennete dönmek için, başını belaya sokma becerisine sahip iyimser bir melek, yetenekli ama kibirli baş balerin Lee Yeon Seo’ya gerçek aşkı bulmalıdır. Yeon Seo’nun trajik geçmişinin onu güvensiz hale getirdiğini ve onu sevemez hale getirdiğini öğrendiğinde en zorlu görevi başlamış olur.

Diğer Oyuncular: Kim Myung Soo(L), Shin Hye Sun, Lee Don Gun

Search: WWW

Search WWW

Ulusal bir tartışmayı ateşlediği için Unicon’dan kovulduktan sonra, Bae Ta Mi’ye önceki rakibi Barro’dan bir iş teklif edilir. Orada, kendisini kızdırmaya çalışan bir iş arkadaşı ve her adımında onunla romantizm yaratmaya istekli bir adamla uğraşırken, çalıştığı şirketi Güney Kore’nin bir numaralı web portalına dönüştürmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Diğer Oyuncular: Im Soo Jung, Lee Da Hee, Jeon Hye Jin

Still 17

Still 17

Almanya’ya eğitim için gittiği söylenen 17 yaşındaki bir keman dahisi, bir otobüs kazası geçirir ve 13 yıl komada kalır. Hala bir çocuk zihniyetine sahip olmasına rağmen 30 yaşında uyanır. Hayatını yeniden bir araya getirmeye çalışırken, bir yabancı, yıllar önceki kazasının sorumlusu olabileceği düşüncesiyle ona yardım etmekte ısrar eder.

Diğer Oyuncular: Yang Se Jong, Shin Hye Sun, Ahn Hyo Seop

Where Stars Land

Where Stars Land

Incheon Havalimanı’nda birbirlerinin zıt kutupları olan iki çalışanın sürekli olarak yolları kesişiyor. Buluşmaları yanlış bir yerden başlamasına rağmen, kısa süre sonra etkileşimlerine ve belki de yakında birbirlerine karşı bir sevgi besleyecekler.

Diğer Oyuncular: Chae Soo Bin, Lee Je Hoon, Lee Dong Gun

The Light in Your Eyes

The Light in Your Eyes

Kim Hye Ja zamanda yolculuk yapmasına izin veren bir saate rastladığında, yanlışlıkla bir gecede 78 yaşında bir kadına dönüşür. Böylece, kendi zamanını boşa harcayan ve bunun yerine uyuşuk bir şekilde yaşamaya karar veren genç özenti muhabir Lee Joon Ha ile karmaşık aşk hikayesini başlatır.

Diğer Oyuncular: Nam Joo Hyuk, Han Ji Min, Kim Hye Ja, Son Ho Jun

That Winter, the Wind Blows

That Winter the Wind Blows

Oh Soo adında küçümsenen ve kalbi kırık bir kumarbaz, tehlikeli bir gangstere olan borçlarını ödemek için zengin bir genç varis olan Oh Young’u dolandırmaya çalışır. Maalesef Oh Soo için, kendisini tamamen yabancılaştığı kardeşi olduğuna tamamen inanan mutlulukla Oh Young’a aşık olduğunu fark ettiğinde planı ters düşer.

Diğer Oyuncular: Song Hye Kyo, Jo In Sung, Kim Bum

Hello My Twenties!

Hello My Twenties!

Dizi, Belle Epoque adlı bir evde birlikte yaşarken yirmili yaşlarına gelen beş kız üzerine kuruludur. Her biri kendi mücadeleleriyle ve kişisel sorunlarıyla karşı karşıya kalır. Kısa süre sonra evde oluşturdukları yakın çevreyi korurken hayatın kendilerine getirdiği denemelerde başa çıkmayı öğrenirler.

Diğer Oyuncular: Han Ye Ri, Ryu Hwa Young, Park Eun Bin

Tomorrow With You

Tomorrow With You

Bir emlak şirketinde başarılı bir CEO olan Yo Se Joon, metroya bindiğinde zamanda yolculuk yapma özel yeteneğine sahiptir. Kendisi için kasvetli bir gelecek gördükten sonra, parlak ve neşeli bir fotoğrafçıyla evlenerek kaderini değiştirmeye çalışır. Fakat ona karşı hiçbir gerçek duygu beslememektedir.

Diğer Oyuncular: Lee Je Hoon, Shin Min Ah

My Mister

My Mister

My Mister, üç orta yaşlı erkek kardeşe, özellikle de karısının sadakatsizliğini öğrendikten sonra kişisel hayatı bozulan bir mühendis olan Park Dong-hoon’u konu alıyor. 20’li yaşlarında, kendisini cazibesine kaptıran, mücadeleci genç bir kadın olan Lee Ji Eun ile yolları kesişir. İkisi birlikte yakın bir bağ kurar ve birbirlerinin daha mutlu olmasına yardımcı olur.

Diğer Oyuncular: IU, Lee Sun Gyun, Jang Ki Yong

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell

Başarılı Aktris Shin Hye Sun’un Rol Aldığı 10 Kore Dizisi

Notibell
Genç Yaşta Başrol Olmayı Başaran 10 Kore Dizi Oyuncusu
Notibell
Song Kang Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey