Netflix’in Yeni Kore Dizisi Law School Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

3 dk okuma süresi

Netflix’te dikkatimizi çeken yeni bir Kore dizisi var ve bu gizemli üniversite dizisi sizi oldukça heyecanlandıracak! Law School başlıklı devam eden dizi, Kore’deki hukuk okullarının nasıl olduğuna daha derin bir bakış sunarken, pek çok gizem, suç olaylarını da ekrana getiriyor. Bununla birlikte, dizi boyunca bazı karmaşık hukuk jargonlarına ayak uydurmak için kendinizi hazırladığınızdan emin olun.

Netflix'in Yeni Kore Dizisi Law School Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Diziye başlamadan önce Law School hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıda, Law School hakkında bilmeniz gereken 5 gerçeği listeliyoruz!

Sizleri heyecanlandıran bir hikayesi var

Gösteri, daha önce seçkin bir savcının prestijli Hankuk Üniversitesi’nde profesör olan ve öğrencilerinin okullarında meydana gelen bir cinayet davasına karışmalarını anlatıyor. Ödüllü Amerikan dizisi How to Get Away with Murder’a benzer şekilde Law School, korkunç suçtan sonra hayatları kontrolden çıkan bir kadro etrafında dönecek. Dolayısıyla, yukarıda bahsedilen 2014 serisinin hayranıysanız, Law School sizin için güzel bir seçim olabilir.

Law School dizi hakkında

Genç ve deneyimli oyunculardan oluşuyor

Doğal olarak, herhangi bir hukuk fakültesi yalnızca en iyi ve en zeki öğrencileri arar, bu nedenle şovun kadrosunun da buna göre seçilmesi şaşırtıcı değildir!

Dizinin en önemli oyuncularından biri, kısa süre önce Tale of the Nine Tailed‘daki Lee Rang rolüyle hayranlarını büyüleyen Kim Bum. Burada Han Joon-Hwi olarak parlak ve kendine güvenen karakterini canlandırıyor. Onun rolünün karşısında oynayan Ryu Hye Young, en çok Reply 1988’de cana yakın Sung Bo-ra’yı canlandırmasıyla tanınmaktadır. Hye Young, Law School’da Joon-Hwi’nin tutkulu sınıf arkadaşı Kang Sol’un (A) yerine geçer.

Kim Bum ve Ryu Hye Young

Dizide göreceğimiz diğer genç ve hevesli oyuncular, Itaewon Class’taki karakteriyle aşina olabileceğiniz Lee David, Sweet Home’da iz bırakan Go Yoon Jung, Where Stars Land’den Lee Soo Kyung ve son olarak, Witch’s Love ve Living Between the Rich gibi dizilerde rol alan Hyun Woo. Dramada sırasıyla Seo Ji-ho, Jeon Ye-seul, Kang Sol (B) ve Yoo Seung-jae, Hankuk Üniversitesi’nin hukuk programına kayıtlı öğrencilerdir.

Yıldız oyuncu kadrosunun yanında tecrübeli oyuncular da yer alıyor. Ödüllü The Miracle We Met dizisinden Kim Myung Min, keskin dilli ceza hukuku profesörü Yang Jong-hoon’u canlandırıyor. Bu arada, çok yönlü Parazit oyuncusu Lee Jung Eun, Jong-hoon’un üniversitedeki tek sırdaşı olan profesör Kim Eun-Suk olarak bir başka farklı rolü daha üstlenmek için imza attı.

Kim Myung Min

Deneyimli yönetmen Kim Seok Yoon yönetiyor

Dizinin başında 15 yıldan fazla süredir sektörde olan deneyimli yönetmen Kim Seok Yoon var. Birçok başarısı ile uzun bir repertuar sunan Seok Yoon, en çok The Light in Your Eyes, Detective K: Secret of the Living Dead ve My Wife’s Have an Affair gibi önde gelen yapımlarla tanınır.

Göründüğünden daha fazla ilginç karakterler bekleyebilirsiniz

Diziyi  mükemmel bir şekilde tanımlayan iki kelime heyecan verici ve gizemli. Hikaye, suçluyu karmaşık bir davanın peşinde olmasının yanı sıra, gizli bir gündemle hareket eden bireyleri de ele alıyor. Joon-hwi, şüpheli davranmaya başlayana kadar mükemmel bir hukuk fakültesi öğrencisi gibi görünüyor. Bir diğer önemli örnek ise, hukuku takip etme isteğinden hemen önce başarılı bir doktor olan Hyun Woo tarafından canlandırılan Seung-jae’dir. Dedektif gözlüklerinizi taktığınızdan emin olun çünkü Law School’da kimseye güvenemezsiniz.

Gizem ve hukuk temalı dizileri seviyorsanız Vincenzo dizisine bakmaya ne dersiniz. Ünlü aktör Song Joong Ki’nin başrol olarak yer aldığı dizi hakkında tüm bilgileri sizler için hazırladık.

Netflix’te diziyi takip edebilirsiniz!

Bilginize, Law School’un ilk iki bölümü zaten Netflix’te. Gösterinin geri kalanının her Çarşamba ve Perşembe günü yayın sitesinde yayınlanmasını bekleyin!

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Size İlham Verecek Başarı Hikayeleri Hakkında 10 Kore Dizi
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi