K-Pop

NCT Taeyong Solo Çıkışı: Tarih, Hazırlıklar, Daha Heyecanlı Detaylar!

NCT Taeyong’un solo çıkışını yapacağı onaylandı ve NCTzens’in beklentisini kazandı! SM Entertainment da kısa bir açıklama yaptı.

Detaylar burada.

NCT Taeyong’un Solo Çıkışı Onaylandı, SM Entertainment Açıklamayı Yayımladı

nct taeyong

Taeyong nihayet solo çıkışına hazırlanıyor!

4 Mayıs’ta Kore haber kuruluşu Sports Chosun, Taeyong’un şimdi ilk solo albümü için hazırlanmakta olduğunu bildirdi. Kaynaklara göre, Taeyong Haziran’da çıkış yapacak ve şimdi çıkış için gerekli olan müzik videosunu kaydediyor.

Taeyong’un ajansı SM Entertainment daha sonra, Taeyong’un çıkış ayını belirttiği ve hayranlarını yaklaşan faaliyetlerini desteklemeye teşvik ettiği raporları doğruladı.

NCT üyelerinin çoğu çok sayıda solo parça yayınlamış olsa da, Taeyong resmi olarak solo çıkışı için bir albüm yayınlayan ilk üye olacak.

SM Entertainment şunları söyledi:

“NCT üyesi Taeyong şu anda haziran ayında çıkacak olan ilk solo albümünü hazırlıyor. Lütfen sabırsızlıkla onu dört gözle bekleyin.”

NCTzen’ler raporları yakalamakta hızlıydı ve bu da fandom içinde büyük bir neşeye neden oldu. Hayranlar, Taeyong’un nihayet solo albümünü çıkardığını görmekten çok memnun oldular ve müziği için ne tür bir türün kullanılacağını merak ettiler. Bu arada, bazı hayranlar, grup promosyonları yerine NCT 127 üyelerinin solo gitmesini ve gruplarda yer almasını tercih etti.

Yorumlarını buradan okuyun:

“Heol daebak, yani o NCT’nin ilk solosu mu olacak?”

“Soloları yayınlayan başka üyeler de vardı ama bu resmi bir standart solo.”

“Onun bir dans üyesi olduğunu sanıyordum, görünüşe göre o da iyi bir şarkıcı.”

“SM grup ve solo vermede cidden çok iyi.”

“Şarkıları harikaydı, bu yüzden bunun için büyük umutlarım var ve eğer herhangi bir NCT üyesi önce bir soloyu hak ediyorsa o da odur. Umarım sıradaki Taeil olur çünkü yakında askere gitmesi gerekiyor.”

“Sonunda! Acaba nasıl bir şarkı çıkaracak, merakla bekliyorum!”

“Cidden, grup promosyonlarından ziyade NCT 127’nin birim ve solo promosyonlarla daha iyi iş çıkaracağını hissediyorum.”

Taeyong’un Diğer Solo Yayınları

nct taeyong

Bu arada, Taeyong daha önce de solo müzik yayınlamıştı. Bu içerikler performans videolarından ve NCT üyelerinin bireysel projelerini paylaştığı SM’nin “SM STATION” programından alınan resmi MV’lerden oluşuyor.

Taeyong, “AROUND”, “Love Theory” ve “Long Flight” gibi şarkılar yayınladı. Şarkı listesi ayrıca “LONELY” ve “Ghost” gibi performans videolarından da oluşuyor. Yaklaşan müziğiyle hayranlar, Taeyong’un resmi solo çıkışını görmek için daha fazla heyecanlanamazlardı.

Taeyong’un çıkışı için heyecanlı mısınız? Sizce ne tür müzikler yayınlayacak? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu