NCT Dream, NCT 127 ve Aespa, U+ Idol Live’da Canlı Performans Verecek

3 dk okuma süresi

NCT Dream, NCT 127 ve Aespa gibi SM sanatçıları U+ Idol Live’da canlı performans sergileyecek.

LG Plus Corporation, yakın zamanda U+ Idol Live’da sanatçılarının yer aldığı bir “XR (karma gerçeklik) Gösterisi” sunmak için SM Entertainment ile işbirliği yapacaklarını duyurdu.

NCT Dream, NCT 127 ve Aespa, U+ Idol Live'da Canlı Performans Verecek

U+ Idol Live’da NCT Dream, NCT 127 ve aespa’nın Canlı Performansları Ne Zaman ve Nasıl İzlenir?

LG Plus Corporation’a göre, SM sanatçılarının canlı performansları üç ayrı günde gerçekleşecek.
“XR Show” 12 Ekim’de NCT Dream ile başlayacak, daha sonra 19 Ekim’de NCT 127 ve son performans 20 Ekim’de aespa olacak. Her sahne özel olarak U+ Idol Live’da yayınlanacak.

Aespa - Savage

Biletler U+ Idol Live ve SMTOWN & Store’dan satın alınabilir. Cep telefonu türünden bağımsız olarak herkes şovu izleyebilir.

Ayrıca izleyici sayısında bir sınırlama olmayacak, bilet satın alan kullanıcılar sadece bir cihazdan izleyebilecek.

NCT Dream, NCT 127 ve aespa hayranları biletlerin yanı sıra özel AR biletleri, fotoğraflı kart setleri, kartpostal kitapları gibi çeşitli özel ürünleri de satın alabiliyor.

nct dream hot sauce

LG U+’nın XR işletme müdürü Choi Yun Ho, “Kullanıcıların LG U+’nın XR teknolojisi aracılığıyla SM Entertainment’ın popüler sanatçılarıyla tanışabilmeleri için gerçekçi bir sahne hazırladık. U+ Idol Live’ı hayranlara canlı deneyimler sunabilecek bir platform olarak kurmayı dört gözle bekliyoruz. nct 127 sticker

U+ Idol Live, LG Plus Corporation’ın cep telefonları (Android ve iOS) için başlattığı bir eğlence aracı uygulamasıdır. Bu platformda kullanıcılar çok sayıda K-pop idolünün haberlerini okuyabilir ve videolarını izleyebilir. Kullanıcılar ayrıca üyelik için ödeme yapabilir ve K-pop sahnesinde en sevdikleri sanatçıların özel videolarının keyfini çıkarabilir.

2021 NCT Dream, NCT 127 ve aespa’nın geri dönüşleri

Geçtiğimiz aylarda bu üç K-pop grubu yeni şarkılar veya albümlerle K-pop sahnesine geri döndü.

5 Şubat’ta aespa, SM Entertainment’ın 2000 yılındaki tatil albümü “Winter Vacation” için orijinal olarak Yoo Youngjin tarafından söylenen bir şarkı olan “Forever”ın yeniden çevrimini yayınladı.

Aespa (Savage)

DAHA FAZLA OKUYUN: ENHYPEN, Stray Kids, TXT ve Daha Fazlası: Bu 4. Nesil Gruplar Günümüzde Koreli Gençler Tarafından Seviliyor

Aespa’nın “Forever” versiyonu, akustik gitar sesi içeren orta tempolu bir balad olarak tanımlanıyor. Şarkı sözleri, sevilen birine sonsuza dek vaat ediyor.

17 Mayıs’ta SM Entertainment’ın yeni kız grubu, Güney Kore’de anında popüler olan “Next Level” adlı yeni bir single yayınladı. MelOn da dahil olmak üzere yerli müzik listelerinde sürekli olarak yükseldi.

Aespa daha sonra 14 Eylül’de ilk mini albümleri “Savage” ile geri dönüş yaptı.

nct dream hello future

NCT Dream’e gelince, yükselen K-pop grubu, her ikisi de bir milyonun üzerinde kopya satan iki yeni albüm çıkardı. İlki ilk tam albümleri “Hot Sauce”, ikincisi ise yeniden paketlenmiş versiyonu “Hello Future”.

NCT Dream, iki yeni albümlerinin üç milyondan fazla kopyasını sattıktan sonra bu yıl şimdiye kadar en çok satan sanatçı oldu.

Son olarak, NCT 127 geri dönüş yapan en son SM sanatçısı oldu. İki milyondan fazla kopya satan ilk çalışmaları olan üçüncü tam albümleri “Sticker”ı çıkardılar.

nct 127 sticker

Bu nedenle, NCT 127, NCT’nin en son alt birimi ve iki milyon satan en son SM sanatçısı oldu.

İlginizi Çekebilir: NCT 127, Yeniden Hazırlanmış Albüm ‘Favorite’ için Parça Listesini Açıkladı

Diğer K-Pop haberleri hakkında daha fazla haber güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu