Nam Goong Min’in Kore dizisi ‘The Veil’ ABD, Japonya, BAE ve Daha Fazlası Dahil 20 Ülkeye Satıldı

2 dk okuma süresi

MBC’nin devam eden Kore dizisi “The Veil“, telif haklarını 20’den fazla ülkeye sattı ve uluslararası izleyicinin artan ilgisini kanıtladı.

Nam Goong Min'in Kore dizisi 'The Veil' ABD, Japonya, BAE ve Daha Fazlası Dahil 20 Ülkeye Satıldı

Nam Goong Min ve Park Ha Sun’ın Dizisi ‘The Veil’ 20’den Fazla Ülkede Yayınlanacak

Star News, 9 Ekim’de Nam Goong Min, Park Ha Sun ve Kim Ji Eun’un başrollerini paylaştığı Cuma-Cumartesi dizisi “The Veil”in Birleşik Devletler de dahil olmak üzere dünyanın farklı bölgelerine başarılı bir şekilde satıldığı için çeşitli ülkelerde yayınlanmaya başlayacağını belirtti. Devletler, Japonya, Singapur, Tayvan, BAE, Moğolistan, Vietnam, Güney Afrika ve daha fazlası olarak açıklandı.

The Veil

Yurt dışında yayınlanan Kore dizilerin çoğu romantik ve tarihi türlere sahiptir. Ancak ” The Veil”, Kore’nin Ulusal İstihbarat Teşkilatı’ndaki özel durumunu, Kuzey ve Güney Kore’nin bölünmesini betimlediği için yeni bir tür dizi olacak. Yoğun aksiyon sahneleri izleyiciler tarafından övülüyor ve bu da dizinin yurt dışında talep görmesine neden oldu.

15 Milyar Won’luk ‘ The Veil ‘in Üretimi

The Veil“, MBC’nin 60. yıldönümü için özel bir projedir ve 15 milyar Won üretim maliyetine sahiptir. Dizinin hikayesi, 2018 yılında MBC Drama Senaryo Yarışması’nı kazanmış ve gerçek bir diziye uyarlanma şansı yakalamıştı.

Yönetmen Kim Sung Yong, oyuncuları, özellikle de Nam Goong Min’i sıkı çalışmaları için övdü.

Nam Goong Min

Aksiyon-gerilim draması “The Veil”, Ulusal İstihbarat Servisi’ndeki (NIS) en iyi saha ajanı Han Ji Hyuk’un (Nam Goong Min) hikayesini anlatıyor. Ji Hyuk, meslektaşlarının onun çoktan öldüğünü varsaymasına neden olan bir olaya karıştı.

Bir yıl sonra, başına gelen olayın arkasındaki kişiyi bulmak için organizasyona geri döner.

Yeni hikaye konseptinin yanı sıra dramada yer alan oyuncular karakterlerini canlandırmak için çok çaba sarf ettiler. Başrol oyuncusu Nam Goong Min, “The Veil”in önceki basın toplantısında, çekimler başlamadan önce sürekli olarak üzerinde çalıştığını paylaştı.

Park Ha Sun

Ayrıca vücudunu korumak için disiplinli bir şekilde çalıştı. Bu arada Park Ha Sun, Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın sert bir ekip lideri olan Seo Soo Yeon rolüyle etkileyici bir dönüşüm gerçekleştirdi.

“The Veil”, izleyicilerden olumlu eleştiriler almaya devam ediyor ve 1. bölümden bu yana iyi görüntüleme puanları alma konusunda istikrarlı gidiyor.

Ayrıca okuyun: Park Ha Sun, Nam Goong Min’in ‘The Veil’deki Dönüşümüne Şaşırdı

“The Veil”i her Cuma ve Cumartesi saat 22:00’de (KST) izleyebilirsiniz.

“The Veil”i izliyor musun? Hikaye şu ana kadar nasıl? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu