My Strange Hero

3 dk okuma süresi

My Strange Hero, birçok Kore dizi hayranını heyecanlandıran 2018 yapımı bir romantik komedi dizidir!

Yoo Seung Ho, uluslararası hayranlar arasında yaptığı popüler drama I’m Not a Robot’ dan (2017) bu yana ekranlara geri dönüyor. Oyuncu, harika oyunculuğu sayesinde daha da fazla hayran kazandı. Ayrıca Warrior Baek Dong Soo (2011), I Miss You (2012), Remember, War of the Son (2015) ve Ruler: Master of the Mask (2017)  gibi dizilerdeki oyunculuğu ile tanınır.

Diğer başrol oyuncusu, yükselen oyuncu Jo Bo Ah. The Man Living in Our House (2016) ve Goodbye to Goodbye (2018) gibi dizilerde rol aldı.

Kwak Dong Yeon, ikinci ana başrol olarak dizinin bir parçası. Popüler dizi My id is Gangnam Beauty’de rol alarak Kore dizi hayranları tarafından iyice tanınmaya başladı.

My Strange Hero konusu, oyuncuları, fragman, reyting ve ödüller gibi pek çok detayı sizler için hazırladık.

My Strange Hero

Başlık: My Strange Hero

Yönetmen: Ham Jun Ho

Senarist: Kim Yoon Young

Kanal: SBS

Başlama Zamanı: 10 Aralık 2018

Bölüm Sayısı: 32 bölüm

My Strange Hero Konusu

Bir okul zorbası olmakla suçlandığı için lisesinden haksız yere atılan Bok Soo’nun hikayesini konu alan romantik bir komedi dizisidir. Yetişkin olduğunda okula geri dönerek intikam almayı planlıyor. Ancak işler planlandığı gibi gitmez.

My Strange Hero Fragman

Dizi Hakkında Notlar

My Strange Hero, daha önce The Hymn of Death tarafından kullanılan SBS Pazartesi ve Salı 22:00 zaman aralığını devralıyor.

İlk senaryo okuması 8 Ekim 2018’de Güney Kore’nin Gyeonggi Eyaleti, Goyang’daki SBS Merkezinde gerçekleşti.

My Strange Hero Reyting Oranları

Dizi %5.5 reyting ile açılış yapmıştır. En yüksek reytingi 14. bölümde %7.2 olurken en düşük izlenmesi ise 22. bölümde %3.5 ile gerçekleşmiştir.

My Strange Hero Oyuncuları

Başrol oyuncuları; Yoo Seung Ho, Jo Bo Ah ve Kwak Dong Yeon

Yardımcı rollerde ise; Chun Ho Jin, Lee Kang Min, Kim Yeo Jin, Kim Mi Kyung, Kim Dong Young, Park Ah In, Uhm Hyo Sub, Kim Kwang Gyu, Jo Hyun Shik ve Park Kyung Hye gibi oyuncular rol almıştır.

Yoo Seung Ho (Kang Bok Soo)

yoo seung ho my strange hero

Eski bir Çin restoranı sahibinin oğlu, gençliğinden beri yakışıklı görünüşüyle ​​ünlüydü. Geçmişte, lisesinde küçük bir kahramandı çünkü yakışıklıydı, iyi dövüşüyordu ve nazikti. Çalışmak için hayali ve tutkusu yoktu. Ayrıca ilk aşkı Soo Jung’du. Ancak okulda bazı sorunlar yaşandı. Yanlışlıkla zorba olmakla suçlandı. Hiçbir şey bilmeden, geri dönemeden okuldan atıldı.

Jo Bo Ah (Son Soo Jung)

My Strange Hero Jo Bo Ah

Gençliğinden beri tek başına yapamayacağı bir şey yoktu. Lisedeyken güzel, kibar ve zeki bir öğrenciydi. O, Bok Soo’nun lisedeki ilk aşkıdır. Şu anda Seol Song Lisesi’nde sözleşmeli bir öğretmendir. Geçmişteki gibi hayatıyla meşguldür. Onun için endişelenmesi bir lüks çünkü kirasıyla, geçim masraflarıyla, öğretmen sertifikası sınavıyla ve onu tek başına büyüten büyükannesinin tıbbi masraflarıyla ilgilenmekle meşguldür.

Jo Bo Ah hayranı mısınız? Öyleyse başarılı aktris Jo Bo Ah hakkında bilmeniz gereken 10 şeyi sıraladığımız yazımıza bakmayı unutmayın.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/tale-of-gumihodan-jo-bo-ah-hakkinda-bilmeniz-gereken-10-sey/

Kwak Dong Yeon (Oh Se Ho)

Kwak Dong Yeon (Oh Se Ho)

Şu anda Seol Song Lisesi’nin müdürüdür. Eskiden arkadaş olsalar da artık Bok Soo ile iyi bir ilişkisi yok. Annesi aynı zamanda okulun sahibidir ve onun baskısı altındadır.

FAQ

Dizi finalini merak eden izleyiciler için güzel bir haberimiz var. Dizi mutlu son olarak sona ermektedir.

Dizide Kang Bok-Soo karakterini canlandıran oyuncunun adı Yoo Seung Hoo'dur.

My Strange Hero 32 bölümden oluşmaktadır. Fakat bölümler 35 dakika olarak arka arkaya yayınlanmaktadır. Bu yüzden 16 bölüm dizilerden farkı yoktur.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu