DramKore DizileriRomantik

My Liberation Notes

My Liberation Notes konusu, oyuncular ve fragman gibi dizi hakkında tüm bilgileri sizler için hazırladık.

“My Liberation Notes”, sıkıcı hayatlarından kurtulmak isteyen üç kardeş ve mahallelerinde beliren gizemli bir adam hakkında 2022 yapımı bir Güney Kore dizisidir.

My Liberation Notes

  • Yönetmen: Kim Suk Yoon
  • Senarist: Park Hae Young
  • Kanal: JTBC
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Bölüm Süresi: 63 dakika
  • Yayın Tarihi: 9 Nisan – 29 Mayıs 2022
  • Tür: Romantik, yaşam, dram, aile

My Liberation Notes Konusu

My Liberation Notes, sinir bozucu ve sıkıcı hayatlarından kaçmak isteyen üç kardeşin hayatını konu alıyor. Chang Hee, Mi Jung ve Ki Jung, insanların sürekli taşındığı Sanpo Köyü’ndeki hayatlarındaki cevap eksikliğinden kaçmak isterler. Tuhaf bir adam olan Mr. Goo onların mahallesinde yaşamaya gelir. Garip ve tuhaf görünen alkolik bir kişidir. Bu, üçünü de kişinin gerçekliği hakkında meraklandırıyor.

My Liberation Notes konusu ve oyuncuları

Üç kardeşin en küçüğü olan utangaç Mi Jung bile temkinli doğası ve her şeyi kendine saklama arzusu nedeniyle ona yaklaşır. Ailenin en küçük çocuğudur ve kendisini sıradan hayatından kurtarmak ister, bu yüzden komşusunun hayatını öğrenmeye karar verir.

Fragman

Dizi Hakkında Notlar

  1. 24 Eylül 2021’de Chorokbaem Media , diziyi üretmek için JTBC Studios ile “toplam 16 bölüm için 8 milyar won değerinde bütçe” ile bir sözleşme imzaladığını duyurdu.
  2. “My Liberation Notes”, JTBC’nin daha önce ” Forecasting Love and Weather ” tarafından işgal edilen Cumartesi ve Pazar 22:30 zaman aralığını devralıyor.

My Liberation Notes Oyuncuları

Başrol oyuncuları: Lee Min Ki, Kim Ji Won, Lee El, Son Seok Koo

Yardımcı rollerde ise; Lee Ki Woo, Chun Ho Jin, Lee Kyung Sung, Jeon Hye Jin, Han Sang Jo, Jo Min Kook, Kim Ro Sa, Jung Soo Young gibi oyuncular rol almıştır.

Lee Min Ki (Yeom Chang Hee)

Lee Min Ki (Yeom Chang Hee)

Chang Hee, üç kardeşinin ikincisidir. Ailesine olan inancını yitirmiş bir oğul ama onu tanıdıkça herkesten daha gerçekçi ve kıvrak zekalı.

Kim Ji Won (Yeom Mi Jung)

Kim Ji Won (Yeom Mi Jung)

Mi Jung, Yeom kardeşlerin en küçüğüdür. Hayat, doğal olarak içe dönük olan Mi Jung için bir ev ödevi gibidir. Bir gün, kendi evreninde yalnızlık duygusuyla yaşayan Mi Jung, evrenine doğrudan giren Mr. Goo adında bir adamla yüzleşmeye başlar.

Son Seok Koo (Mr. Goo)

Son Seok Koo (Mr. Goo)

Mr. Goo, Sanpo Köyü’nde ortaya çıkan gizemli bir adamdır. Yılın 365 günü sarhoş bir halde yaşıyor, yol boyunca bir mutsuzluk gölgesi saçıyor.

Lee El (Yeom Ki Jung)

Lee El (Yeom Ki Jung)

Ki Jung, aşksız bir hayat yaşamak için mücadele eden bir kadındır. Üç kardeşten ilki olan Yeom Ki Jung, üç saatlik bir yolculuk için Seul’e giderken yolda gençliğini ve enerjisini kaybetti. Duygularında dürüst olan ve aşk karşısında her zaman yanan ama çabuk soğuyan bir kadın. Şimdi herhangi birine tutunmaya ve onları sevmeye söz veriyor.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu