Mutlu Sonu Olan 10 Romantik Komedi Kore Dizisi

4 dk okuma süresi

Sıkıntıya düştüğünüzde, şu ya da bu şekilde sonu iyi biten bir diziye kendinizi adamanız herkes için motivasyon kaynağıdır. Bu nedenle, moralinizi kesinlikle yükseltecek 10 mutlu sonlu romantik komedi Kore dizisini sizler için listeledik.

Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo (2016)

Kim Bok Joo

Seni eski günlerine geri götürecek iyi bir üniversite hikayesini kim sevmez ki? Bu gençlik serisi, hayatı ve aşkı ilk kez yaşarken hayallerinin peşinden koşan seçkin sporcuları konu alıyor. Özellikle umut vaat eden Kim Bok-Joo, kendi hedefleri ve beklenmedik bir şekilde çiçek açan aşk hayatı arasında kalır.

Başroldekiler: Lee Sung kyung, Nam Joo hyuk, Lee Jae-yoon, Kyung Soo-jin

Because This Is My First Life (2017)

because this is my first life

Her ikisi de 30’lu yaşlarında zor durumda olan bekarlar, bir adam ve evsiz bir kadın, bu süreçte para biriktirmek için bir arada yaşamı planı yapar. İkisi birlikte yaşamayı kabul eder, ancak çok geçmeden birlikte yaşamanın zorluklarla geldiğini fark eder ve ikisi de bu konuda yetersiz olduklarını kabul ederler.

Başroldekiler: Lee Min ki, Jung So min, Park Byung-eun, Esom

What’s Wrong with Secretary Kim (2018)

What’s Wrong with Secretary Kim

Lee Young Joon, aile şirketinin başkan yardımcısıdır. Kendini seven ve narsist, etrafındakilerin çabalarını, en azından sadık ve sabırlı sekreteri Kim Mi So’nun çabalarını zar zor kabul etmektedir. Hayatta daha fazlasını isteyen Mi So, dokuz yıllık görevinden aniden istifa etmeye karar verir ve iki karşıt kişiliği birbirine yaklaştıran bu durum bir dizi komik yanlış anlamaya yol açar.

Başroldekiler: Park Seo joon, Park Min young, Lee Tae hwan, Pyo Ye-jin

Touch Your Heart (2019)

Touch Your Heart

Zarar verici bir skandala karışan ünlü bir aktrisin kariyeri ölümcül bir darbe alır ve iki yıl boyunca projesiz kalmasına neden olur. Bir dizide başrol için onu işe almakla ilgilenen ünlü bir senarist duyduğunda, şansı yakalar ve kendisiyle ve maskaralıklarıyla tamamen ilgilenmeyen soğuk kalpli bir avukatın sekreteri olmayı kabul ederek karakter için hazırlanır.

Başroldekiler: Yoo In na, Lee Dong wook, Lee Sang-woo, Son Sung-yoon

I Am Not a Robot (2017)

I'm Not a Robot

Bir finans şirketinin varlıklı bir hissedarı olan Kim Min Kyu, kendisini izole tutan ve insanlarla normal etkileşime giremeyen bir “insan alerjisinden” muzdariptir. Geliştiricisinin eski kız arkadaşından esinlenerek modellenen yapay zekaya sahip Aji 3 adlı bir robota ilgi duyduğunda, yeni şeyler yaşayacaktır. Aji 3’ün mucidi Hong Baek Gyun, fon sağlama umuduyla çalışmalarını Min Kyu’ya sunar. Robot bu süreçte arızalanır ve Baek Gyun, Min Kyu’nun haberi olmadan eski kız arkadaşı Jo Ji Ah’a geçici olarak yerini alması için yalvarır.

Başroldekiler: Yoo Seung ho, Chae Soo bin, Um Ki joon

Her Private Life (2019)

Her Private Life

Her Private Life konusu ve oyuncuları

Sung Deok Mi, karanlık bir sırrı olan kendini adamış, profesyonel bir galeri küratörüdür. O, White Ocean’ın Cha Shi An’ın en büyük hayranıdır. Onun için ünlü bir hayran sitesini bile yönetmektedir. Onun ve Shi An ile ilgili dedikodular patlak verirken, eski bir sanatçı ve çalıştığı galerinin yeni yöneticisi Ryan Gold, Shi An’ın kıskanç hayranlarından Deok Mi’yi kurtarmak için iş birliği yaparlar.

Başroldekiler: Park Min young, Kim Jae wook, Ahn Bo hyun, Jung Jae-won

Strong Woman Do Bong-Soon (2017)

Strong Woman Do Bong-Soon

Strong Woman Do Bong-Soon

Herkül gücüyle doğan, minyon ve görünüşte kibar Do Bong Soon, bir oyun şirketinin çocuksu CEO’su Ahn Min Hyuk tarafından onu bilinmeyen bir tehditten korumak için işe alınır. Ona aşık olur, ama ne yazık ki ona göre, Bong-soon gözlerini lise arkadaşı çaylak polis memuru In Guk Doo’ya dikmiştir. Bong Soon, Ming Hyuk’u güvende tutmak da dahil olmak üzere etrafındakileri korumaya çalışırken bir aşk üçgeni ortaya çıkar.

Başroldekiler: Park Bo young, Park Hyung sik, Ji Soo

Oh My Venus (2015)

Oh My Venus

Oh My Venus

33 yaşındaki bir avukat kilo aldığı için 15 yıllık erkek arkadaşı tarafından terk edildiğinde, hayatını değiştirmek için ünlü Hollywood kişisel antrenörü Kim Young Ho’nun yardımını ister.

Başroldekiler: So Ji sub, Shin Min a, Jung Gyu-woon, Yoo In-young

Shopping King Louie (2016)

Shopping King Louie

Büyük bir iş imparatorluğunun zengin bir alışverişkoliğin varisi olan Louis, hafıza kaybı yaşadıktan sonra evsiz kaldığında hayatı altüst olur. O zaman bile talihsiz, ona sadece basit ihtiyaçlarla hayatta kalmayı öğreten biri, Koh Bok Shi ile tanışmasına neden olur.

Başroldekiler: Seo In guk, Nam Ji hyun, Yoon Sang-hyun, Im Se-mi

She Was Pretty (2015)

She Was Pretty

She Was Pretty

Artık yakışıklı olan ilk aşkı Ji Sung Joon onunla tanışmak istediğinde Hye Jin, çekici oda arkadaşını onun yerini almaya ve Hye Jin gibi davranmaya ikna eder. Bununla birlikte, Sung Joon’un gerçekten onun çocukluk arkadaşı olduğunu bilmeden ona açıkça aşağılama ve küçümseme ile davrandığı dergi şirketinde iş bulduğunda zorluklar ortaya çıkar.

Başroldekiler: Hwang Jung eum, Park Seo joon, Go Joon hee, Choi Siwon

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x