K-Pop

MTV VMA 2022: BTS, BLACKPINK, TWICE ve Daha Fazla K-pop Sanatçısı Aday Gösterildi

BTS, BLACKPINK ve TWICE gibi üst düzey sanatçılar dahil olmak üzere birçok K-pop sanatçısı, 2022 MTV Video Müzik Ödülleri’nde (VMA) adaylar olarak açıklandı. Adayların tam listesini görmek için okumaya devam edin.

MTV VMA 2022 Adayları Açıklandı

MTV VMA 2022: BTS, BLACKPINK, TWICE, LISA, Daha Fazla K-pop Sanatçısı Aday Olarak Açıklandı

26 Temmuz tarihinde, VMA’lar bu yılki ödül töreni için resmi aday listesini açıkladı. Kablo kanalı MTV tarafından sunulan ödül töreni, müzik video ortamının en iyilerini onurlandırıyor.

BTS, dört farklı kategoride aday gösterildi ve onları bu yılki törende en çok aday gösterilen grup yaptı. Grup, En İyi K-pop (“Yet to Come”), En İyi Koreografi (“Permission to Dance”), En İyi Görsel Efektler (Coldplay ile ortak şarkıları “My Universe” için ortak aday gösterildi) ve En İyi Metaverse Performansı için adaydır. (Minecraft).

bts

AYRICA OKUYUN: ABD’de En Çok Satan Albümler (2022’nin İlk Yarısı): BTS, Stray Kids ve Daha Fazlası

Son üç yıldır BTS, “Boy With Luv”, “Dynamite” ve “Butter” ile En İyi K-pop’u evine götürdü. Grubun bu yıl bir tane daha kazanıp kazanmayacağı henüz belli değil.

SEVENTEEN, BTS dışında, MTV VMA 2022’de de aday gösterildi. Grup, En İyi Yeni Sanatçı, En İyi K-pop (“HOT”) ve Yılın Push Performansı (“Rock With You”) için yarışıyor.

seventeen

BLACKPINK ayrıca En İyi Metaverse Performansı (PUBG) için bir adaylık elde etti, grup üyesi LISA ise En İyi K-pop (“LALISA”) için ayrı aday gösterildi.

blackpink-the-virtual

Ayrıca, TWICE’ın “The Feels”, ITZY’nin “LOCO” ve Stray Kids’in “MANIAC” şarkıları En İyi K-pop’a aday.

Twice

Genel olarak, söz konusu kategori için aday gösterilen altı K-pop şarkısı var.

MTV Video Müzik Ödülleri 2022, 28 Ağustos’ta New Jersey’deki Newark’taki Prudential Center’da gerçekleşecek. Ödül töreni saat 20.00‘de başlayacak. Oylama sürecine katılmak isteyen hayranlar MTV web sitesini ziyaret edebilirler.

Daha fazla K-pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu