MONSTA X Kihyun, K-pop Sahnesinde En İyi 5 Erkek İdol Vokalistini Seçti

2 dk okuma süresi

MONSTA X’in ana vokalisti Kihyun, K-pop endüstrisindeki en iyi 5 idol vokalisti seçti. Erkek idoller arasında, gruplarının yanı sıra EXO ve SEVENTEEN üyelerini de listeye dahil etti.

23’ünde yayınlanan SBS Power FM’in “Kim Young Chul’s PowerFM” programına MONSTA X üyeleri (Shownu, Minhyuk, Kihyun, Hyungwon, Jooheon ve I.M) konuk oldu.

MONSTA X Kihyun, K-pop Sahnesinde En İyi 5 Erkek İdol Vokalistini Seçti

Yayın sırasında, altın sesiyle övülen vokalist Kihyun, kendisini sektördeki en iyi 5 erkek idol vokalden biri olarak göstermesiyle dikkatleri üzerine çekti. Buna ek olarak, kendisi ile birlikte ‘en iyi 5’  sıralamasında yer alan erkek idolleri de seçti.

K-pop’taki En İyi Erkek İdol Vokalistler Kim? MONSTA X Kihyun Kişisel İlk 5’ini Açıkladı

2015 yılındaki çıkışından bu yana yedi yıldır aktif olan MONSTA X, “Kim Young Chul’s PowerFM” aracılığıyla tarihini ve mevcut faaliyetlerini hatırlatarak konuşma fırsatı buldu.

Yayın sırasında, kıdemli radyo sunucusu üyelerle röportaj yaptı.

Young Chul, “İdoller arasında en iyi şarkıcı sen misin?” diyerek Kihyun’a soru yöneltti.

Kihyun, “Kabul ediyorum. Sanırım ilk beş içindeyim” diye yanıtladı.

Monsta X Kihyun

“İlk 5’imi söyleyeceğim. Birincisi, Kihyun (MONSTA X), ikincisi, (EXO) Baekhyun‘u seçtim, başım büyük belada ama SEVENTEEN Seungkwan ve Dokyeom’u (DK) seçiyorum. Ve bir kişi daha, Jooheon (MONSTA X) diyerek erkek idolleri sıraladı.

Seungkwan ve DK

Kihyun’un ilk 5’indeki tek ana rapçi olan Jooheon, benzersiz bir aegyo ile; “Bunu hiç düşünmedim ama çok beğendim!” dedikten sonra radyo stüdyosunda kahkahalar atıldı.

exo baekhyun

MONSTA X, 7. Yıl Dönümünden Önce Grubun Yolculuğunu Hatırlıyor

MONSTA X üyeleri, geçtiğimiz yıllarda nasıl küresel bir idol grubuna dönüştükleri hakkında da konuştu.

2015 yılında kurulan grup, önümüzdeki yıl birlikte 7. yıllarını kutlayacak. Özel günün öncesinde, üyelere K-pop sahnesini çoktan fethetmiş olup olmadıkları soruldu.

I.M., “Sanırım bir iz bıraktık,” diye yanıtladı.

MONSTA X’in soruları ustaca cevaplayabilmesinden etkilenen DJ Kim Young Chul daha sonra üyelere, özellikle de Minhyuk’a meydan okudu.

monsta x no limit

DJ Kim idole, “Kesin bir soru soracağım. Minhyuk’un bir sevgilisi olduğu bilgisini aldım” dedi.

Ama masayı alt üst eden Minhyuk, “Bu doğru” diye yanıtladı. “Ben yedi yıldır MONBEBE (MONSTA X fandom) ile çıkıyorum” diye esprili bir şekilde ekledi.

Yayın devam ederken MONSTA X, 2019’da ünlü İngiliz sabah haber programı “Good Morning Britain”da göründüğü zamanı hatırladı.

I.M, “Birçok insanın izlediği bir İngiliz sabah programında olmak farklı hissettirdi. İngiliz kahvaltısını ilk kez deneyimledim ve telaffuzum farklıydı, bu yüzden onu duyduğumda odaklandım” dedi.

monsta x

Öte yandan, MONSTA X kısa süre önce yeni mini albümleri “No Limit” ve 19’unda başlık şarkısı “Rush Hour” ile K-pop sahnesine geri döndü.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Temmuz 2022 K-pop Geri Dönüşleri ve İlk Çıkışları
Notibell
K-Pop’ın En Ünlü 10 Kız Grubu Görseli — BLACKPINK Jisoo, TWICE Tzuyu ve Daha Fazlası!
Notibell
2022 K-pop Grup Konserleri, Hayran Buluşması Listesi: BTS, Red Velvet, ITZY, TREASURE