Mini Dizi Tadında 6 Romantik Kore Web Dizisi

2 dk okuma süresi

Romantik Kore dizileri izlemek istiyorsunuz, ancak bir saatlik süre size uzun mu geliyor? Bunun yerine Kore web dizilerinde şansınızı denemeye ne dersiniz? Her zamanki Kore dizileri kadar ilgi çekici hikayelerle, bu mini diziler zamanınızın çoğunu almayacak, ayrıca kesinlikle aşık olacağınız yeni yüzler içeriyorlar.

Mini Dizi Tadında 6 Romantik Kore Web Dizisi

İşte online olarak kolayca izleyebileceğiniz 8 romantik Kore web dizisi:

Love Playlist

Love Playlist

Son zamanlarda en ünlü web dizilerinden biri olarak bilinen Love Playlist’in dört mevsim boyunca 300 milyondan fazla görüntüleme topladığı bildirildi. Konu basit ama üniversitede karakter odaklı bir hikaye seti arayan izleyiciler için ilgi çekici duruyor. Her biri en az beş ila sekiz dakika süren bölümlerle hikaye, gruplarını bir arada tutmaya çalışırken aşk ve dostluk üzerine beş üniversite öğrencisi etrafında dönüyor.

A-Teen

A-Teen

Muhtemelen daha önce duymuş olduğunuz bir başka başarılı web dizisi de A-Teen. Love Playlist’e çok benzeyen dizi, bir grup arkadaşa ve lisede gençler olarak karşılaştıkları günlük denemelere ve sıkıntılara odaklanıyor. Ayrıca iki sezonda 300 milyonun üzerinde görüntülenme elde etti ve Soompi’ye göre, Güney Koreli gençler arasında ‘moda ve güzellik trendleri’ belirledi.

One Fine Week

One Fine Week

One Fine Week ile K-Pop fantezilerinizi temkinli bir şekilde yaşayın. Romantik web dizisi, K-Pop idolü Kim Byul’a çok benzeyen normal bir yarı zamanlı çalışan Jung Da Eun’un hikayesini konu alıyor. Kim Byul, felç edici sosyal kaygı nöbetleri geçirdiğinde, menajeri Da Eun’u arar ve onu bir hafta boyunca Kim Byul’un yerini almaya ikna eder.

Maybe, Maybe Not?

Maybe, Maybe Not

Akıl okuyabilen bir kız, sınıf arkadaşlarının düşüncelerine olan duyarlılığı nedeniyle üniversitede her zaman bir yabancı olmuştur. Bir gün her şey değişir ve zihnini okuyamadığı bir üst sınıftan birine yavaş yavaş aşık olur.

7 First Kisses

7 First Kisses

Elbette, 7 First Kisses, Lee Min Ho, Ji Chang Wook ve Lee Jong Suk gibi yıldızların her bölümde konuk oyuncu olarak görünmesi sayesinden adından söz ettirmeyi başardı. Sekiz bölümlük fantastik web dizisi, Lotte Duty Free’de hiç erkek arkadaşı olmayan bir resepsiyonist olan Min Soo Jin’i konu alıyor. 25. doğum gününde, gizemli bir müşteri nezaketini bir dilekle ödediğinde şans bulur. Sonunda kendisine bir erkek arkadaş verilir. Tek sorun vardır. Yedi farklı yakışıklı adam arasından seçim yapmalı. Park Hae Jin, Lee Joon Gi ve EXO’dan Kai de dizinin konuk oyuncuları olarak rol alıyorlar.

Page Turner

Page Turner

Page Turner, çoğu Kore dizisi gibi bölüm başı bir saat sürüyor. Fakat üzülmeyin çünkü tüm web dizisi yalnızca üç bölüm! Trajik bir kazanın ardından kör olan gelecek vaat eden bir piyanist ile yeni bir hayata başlamasına yardım eden iki genç arasındaki aşk üçgenini anlatan dokunaklı bir hikayeyi konu alıyor. Dizide Kim So Hyun ve Ji Soo yer alıyor.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi
Notibell
Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler