Melting Me Softly Konusu – Oyuncular – Yorumlar

2 dk okuma süresi

Orijinal İsim: Melting Me Softly

IMDb Puanı: 7.7

Dizisel.com Puanı: 7.0

Dizi Çıkış Yılı: 2019

Tür: Dram, Komedi, Romantik, Gizem

Yayınlanmış Bölüm Sayısı: 16

Devam Ediyor mu: Hayır

Yönetmen: Shin Woo-Cheol

Senarist: Baek Mi-Kyeong

Melting Me Softly Konusu

Sonsuz Deneyler Cenneti adlı varyete show yönetmeni olan Ma Dong Chan işinde çok başarılı ve ünlü biridir. Yeni projesinde kendini dondurup 24 saat sonra uyanarak bunu televizyonda yayınlayarak tarihe geçmek ister. Sadece kendisinin yapmasını yetersiz bulduğu için daha önceki bütün deneylerine katılmış olan Go Mi-Ran’dan yardım ister. Dondurma deneyi başlar fakat bir sorun vardır. İçeride 24 saat yerine 20 yıl kalacaklardır. Uyandıklarında tüm hayatları değişecektir. Aileleri, arkadaşları, sevgilileri artık 20 yıl yaşlanmıştır. Ayrıca hayatta kalmak için vücut sıcaklıklarını 31.5 derecede tutmak zorundalar.

Fragman

Karakterler

Ma Dong Chan: 32 yaşında başarılı bir yönetmendir. Son katıldığı deneyden sonra 20 yıl sonra uyanır. Zamanla Go Mi-Ran ile aralarında duygusal bir ilişki başlar.

Go Mi Ran: Ailesinin geçimini sağlamak için deney programında denek olarak çalışmaktadır. Her işin üstesinden gelebilecek yetenektedir. Yönetmen ile birlikte dondurulma deneyine katılır ve uyandığında hayatı komple değişecektir.

Hwang Byeong Sim: Go Mi-Ran’ın eski sevgilisidir. 20 yıl sonra üniversitede profesör olarak çalışırken tekrar karşılaşırlar. Geçen zamanda Go Mi-Ran’ın en yakın arkadaşıyla evlenmiş ve bir çocuğu vardır.

Yoon Se Ah: Ma Dong-Chan’ın eski sevgilisidir. Haber muhabiridir. Deneye katılmaması için ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Geçen zaman içerisinde mesleğinde yükselir.

Editör Yorumu

2019 kore dizilerinden olan Melting Me Softly dizisinin konusunu gerçekten beğendiğimi söyleyebilirim. Fakat alıştığımız Ji Chang Wook dizileri gibi olmadığını söylemeliyim. Dizi konusu iyi olmasına rağmen ana karakterler dışında görebileceğimiz başka bir şey yoktu. Bu da senaryoyu zayıflatmış diye düşünüyorum. Dizideki komedi sahneleri beğendim. Romantik sahneler de yer yer vardı. Dizideki küçük kızın oyunculuğunu ayrıca beğendim. Sonuç olarak diziye başlamalı mıyım, nasıl bir dizi diye merak ediyorsanız çok büyük beklentilere girmeden izlemenizi tavsiye ediyorum. Bu aralar çok büyük yapımlar da olmadığı için vakit geçirmek için tercih edilebilir.

Melting Me Softly Oyuncuları

Ji Chang wook - Melting Me Softly
Ma Dong Chan
Won Jin-A - Melting Me Softly
Won Jin‑A
Go Mi Ran
Yoon Se-ah
Yoon Se Ah
Choi Bo-min (Hwang Ji-hoon)
Choi Bo‑min
Hwang Ji‑hoon

 

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x