MAMAMOO Hwasa Solo Geri Dönüşü: ‘I am a Light’ Müzik Videosu Fragmanı

2 dk okuma süresi

MAMAMOO Hwasa, yaklaşan solo albümü “Guilty Pleasure“ın video tanıtımını yayınladı. Müzik videosu fragmanı, solistin yeni hit şarkısı için beklentileri yükseltiyor.

Fragmanı görmek için okumaya devam edin!

MAMAMOO Hwasa, Yeni Single’ı 'Guilty Pleasure' ile Solo Dönüş Yapacak

MAMAMOO Hwasa ‘I am a Light’ Müzik Videosu Fragmanını Yayınladı

Hwasa, MAMAMOO’nun resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla ikinci single albümü “Guilty Pleasure”ın “I am a Light“ın müzik video tanıtımını yayınladı.

Videoda, Hwasa sette bir podyumda otururken, sahnenin önemli anlarını alırken görülüyor. Sonra sahne Hwasa’nın çiçeklerle çevrili olduğu bir bahçeye dönüşür.

Bundan sonra sahne, Hwasa’nın şarkı sözlerini söylerken görüldüğü karanlık bir alana dönüşür ve bu da izleyicilerde merak uyandırır.

mamamoo hwasa guilty pleasure

Hwasa, farklı tarzları mükemmel bir şekilde özümsedi ve Hwasa’nın benzersiz kişiliğine katkıda bulunan mükemmel konseptini sergiledi.

Özellikle şarkının bağımlılık yaratan melodisi, modaya uygun sesi ağır bir tabana yayıyor ve Hwasa’nın eşsiz sesi, başka bir hit şarkı için beklentileri artıran bir sinerji yarattı.

Hwasa’nın yeni albümü, başlık şarkısı “I am a Light“, “FOMO” ve “Bless U” dahil olmak üzere toplam üç şarkı içeriyor. Hwasa, müzikal yeteneğini kanıtlayan “I am a light” ve “Bless U” şarkılarının sözlerini yazmaya katıldı.

HWASA, ikinci single albümü “Guilty Pleasure”ı 24 Kasım’da saat 18.00’de (KST) çeşitli müzik sitelerinde yayınlayacak.

MAMAMOO Hwasa Guilty Pleasure

MAMAMOO Hwasa ‘Guilty Pleasure’ ile Tek Başına Geri Döndü

MAMAMOO üyesi Hwasa, 11 Kasım’da MAMAMOO’nun resmi sosyal medya kanalları aracılığıyla ikinci single’ı “Guilty Pleasure”ın bir görüntüsünü yayınlayarak solo dönüşünü doğruladı.

Yayınlanan fotoğrafında, Hwasa hafif ıslak görünen saçlarıyla görülüyor ve gözleri olgun ama çekici bir aurayı çağrıştırıyor.

Tanıtımın yayınlanmasının ardından, dinleyicilere kendi tarzında bir rahatlık mesajı verdi. Bu da “Guilty Pleasure” ile nasıl bir tema ortaya çıkaracağı konusunda merakları artırdı.

Hwasa fomo konsept fotoğraf

“Guilty Pleasure”, Hwasa’nın Haziran 2020’de yayınlanan ilk mini albümü “Maria”nın üzerinden bir yıl beş ay sonra solo geri dönüşü anlamına geliyor. O zamanlar, başlık şarkısı “Maria” yerli ve yabancı listelerde bir numara oldu müzik listelerinde yer aldı ve dünya çapında bir hit haline geldi.

Hwasa, Güney Kore’de iTunes En İyi Albümler tablosunun zirvesine çıkan ilk kadın solo sanatçı oldu.

DAHA FAZLA OKUYUN: 2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri

Şubat 2019’da single’ı “Twit” ile solo çıkışını yapan MAMAMOO Hwasa, farklı bir tarza ve modaya uygun bir müzikaliteye sahip. Solo dönüşüyle, art arda üç hit alıp almayacağı konusunda beklentileri artırıyor.

MAMAMOO Hwasa ‘I am a Light’ fragmanı buradan izleyin!

MAMAMOO, 2021 Mnet Asya Müzik Ödülleri’ne Aday Oldu

MAMAMOO

MAMAMOO, ‘Dünya Çapında Hayranların Seçimi İlk 10’ kategorisine aday gösterildi. 2021 MAMA, 11 Aralık’ta canlı yayınlanacak, saat 16.00’da (KST) kırmızı halıyla başlayacak ve ardından saat 18.00’de ödül töreni yapılacak.

Daha fazla  K-pop haber güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri