Lovelyz Jisoo, Grubun Hareketsizliğiyle İlgili Son Yorumları için Özür Diledi

2 dk okuma süresi

Jisoo, Lovelyz’in hareketsizliği ve hayal kırıklıkları hakkında konuştuğu Naver V Live yayınının ardından, sözleri için özür dilemek için Pocketdols’a gitti.

Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Lovelyz Jisoo, Grubun Hareketsizliğiyle İlgili Son Yorumları için Özür Diledi

Lovelyz Jisoo, Woollim Entertainment’ta Grubun Hareketsizliği Üzerine Hayal kırıklığını Anlattı

12 Ekim’de Lovelyz Jisoo, bugünlerde neler yaptığı hakkında bilgileri paylaşmak için yalnızca sesli bir yayın yaptığı Naver V Live’a gitti. Hayranlarıyla rahat bir sohbet gerçekleştirdi.

Özellikle Jisoo, V Live sırasında grup üyelerini görmeyeli uzun zaman olduğu için hayranları için bir vlog çektiğinden bahsetmişti.

“Size bir şey göstermek istedim, bu yüzden yakın zamanda bir vlog çektim. Ancak kurgu bölümünde çalışan ve videonun ne zaman yükleneceğinden emin olmadığım sadece birkaç kişi var. Muhtemelen hepiniz bunu unutuncaya kadar, bundan bahsetmiştim bile.” dedi.

lovelyz jisoo

Hayranlar Jisoo’ya Lovelyz’in geri dönüşü hakkında da sorular sordular ve Jisoo, hayranlarıyla ne zaman görüşebileceğini merak etti. Ayrıca grup üyelerinin bir albüm çıkarmak için “ellerinden gelen her şeyi” denediklerini de ortaya koyuyor.

“Elimizden gelen her şeyi denedik. Onlara [Woollim Entertainment]’a yeni bir albüm çıkarmak istediğimizi söyledik. Onlara istediğimizi söyledik. Kendimizi tutmadık. Hayatlarımız hakkında konuşuyoruz ve hayatımızın çoğunu bu şekilde boşa harcamak sinir bozucu, hayranlarımıza üzülüyoruz.” dedi.

Jisoo ayrıca hayranlara Lovelyz’in herhangi bir işlem yapmadan öylece beklemediğine dair güvence vermeye çalıştı. Hayranlar zor zamanlar geçirirken ve durum sinir bozucu olsa da, bu Lovelyz’in açıkça konuşabileceği bir durum değil.

Lovelyz Jisoo, Son Sözleri için Yanlış Anlaşıldığını Söyleyerek Özür Diledi

lovelyz jisoo

13 Ekim’de Jisoo, V Live yayını sırasında yaptığı son yorumlar için hayran platformu Pocketdols’a gitti.

Pocketdols platformunda Jisoo şunları söyledi:

“Sadece gizli posta ile gönderiyorum… Cesaretimi topladım ve buraya koydum. Sanırım dün söylediklerimle ilgili bir yanlış anlaşılma oldu. Yayın sırasında albüm çıkarmamı isteyen bir yorum gördüm. Ben de ona cevap verdim.

Ondan önce, [Lovelyz] üyelerinin bir albüm çıkarmaya hiç niyeti yokmuş gibi görünen bir mesaj gördüğümde üzülmüştüm. Sanırım bir yanlış anlaşılma olarak ortaya çıktı.

Lovelinus’un merak ettiğine eminim ama her seferinde sadece aynı şeyi söyleyebiliriz. İşlerin tırmanmasını istemiyorum ve üyelerin benim yüzümden bunun hakkında konuşmasını istemiyorum. Dün V Live yayınını yapmamalıydım. Başım ağrırken uyumalıydım. Özür dilerim.”

Daha fazla K-Pop haber güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri