Lee Min Ho, “Pachinko” daki Rolü Almak İçin 10 Yıl Sonra Tekrar Seçmelere Katılmak Zorunda Kaldı

1 dk okuma süresi

TV ve film sektöründeki popüler oyuncular için, direk seçmelere katılmak yerine onlara rol teklif edilmesi normaldir. Bu, özellikle kendilerini zaten talep gören yıldızlar olarak belirlemiş olanlar için geçerlidir. Hallyu yıldızı Lee Min Ho, 2009 romantik komedi dizisi Boys Over Flowers’ın onu ulusal çapta şöhret yaptıktan sonra birçok diziden teklif almayı başarmıştır.

Ancak Apple TV + ‘nın yakında yayınlanacak olan küresel dizisi Pachinko için karakterini canlandırmak farklı bir hikayeydi. GQ Korea’nın Şubat ayı kapak yıldızı Min Ho bir röportajda gerçekten de dizideki yeri için seçmelere katılmak zorunda olduğunu açıkladı ve neredeyse 10 yıl sonra bunu ilk kez yaptı.

“Seçmelerden bu yana yaklaşık on yıl geçti ama o zamandan beri durum değişti. Seçmelerde başarısız olursam çok utanç verici olacağını düşündüm ve rolü almaya kararlıydım. Bu yüzden buna hazırlanmak için gerçekten çok çalıştım, dedi. “İyi yapmak zorunda olduğum konusunda çok baskı hissettim. Gerçekten gergindim, heyecanlıydım ve rolü aldığımda gerçekten çok mutlu oldum. “

Lee Min Ho

 

Sekiz bölümden oluşan Pachinko, Koreli-Amerikalı yazar Min Jin Lee’nin en çok satan romanına dayanıyor. Konu, Koreli bir göçmen ailenin 20. yüzyılda Japonya’ya göç ettikten sonra ırkçılık ve önyargılar arasında çalkantılı yıllarını geçiren dört nesline odaklanıyor. Lee Min Ho, “organize suçla bağlantılı zengin ve güçlü bir tüccar” olarak tanımlanan Hansu’yu canlandıracak. Kore medyası, onun hikayede önemli bir rol oynayacağını bildirdi: “O, aşk söz konusu olduğunda saf olmayı isterken kendi arzularına sadık olan biridir. Bir sırrı saklayan ve yasak bir aşkı kovalayan gizemli bir karakterdir. “

Min Ho’nun resmi YouTube kanalı için aktör arkadaşı Lee Seung Gi ile yaptığı bir videoda, Kore’de Pachinko’nun çekimlerinin geçen Aralık ayında sona erdiğini belirtti. Yine de Şubat ayına kadar Kanada’da daha fazla sahne çekmesi gerekiyor. Bu yeni projedeki performansını görmek için sabırsızlanıyoruz!

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell

Başarılı Aktris Shin Hye Sun’un Rol Aldığı 10 Kore Dizisi

Notibell
Genç Yaşta Başrol Olmayı Başaran 10 Kore Dizi Oyuncusu
Notibell
Song Kang Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey