Başrollerini Lee Jong Suk, Kim Rae Won ve Cha Eun Woo’nun paylaştığı ‘Decibel’in İlk Fotoğrafları Yayınlandı

2 dk okuma süresi

Merakla beklenen Güney Kore filmi “Decibel“, izleyicilere Lee Jong Suk, Kim Rae Won, Cha Eun Woo ve daha pek çok başrol oyuncusuna bir göz atma fırsatı verdi. Yeni paylaşılan fotoğraflar sayesinde halkın dikkatini çekmeye başladı.

Başrollerini Lee Jong Suk, Kim Rae ve Cha Eun Woo'nun paylaştığı 'Decibel'in İlk Fotoğrafları Yayınlandı

Lee Jong Suk, Kim Rae Won ve Cha Eun Woo Donanma Üniformaları Giydi

Netizenler, yakında çıkacak olan “Decibel” filmine daha yakından bir bakış gösteren fotoğrafları görünce şaşırdı. Askerden terhis olduktan sonra geri dönüş yapan Lee Jong Suk, donanma üniformasını giyerek yakışıklı ve iyi görünüyor. İdol-aktör Cha Eun Woo da aynı şekilde üniforma içinde beklentileri karşılıyor.

Decibel Film Fotoğrafları

Bu arada, Kim Rae Won ve Jung Sang Hoon, zorlu durumlar karşısında katı ve çalışkan taraflarını gösteriyor. Park Byung Eun, Lee Sang Hee ve Jo Dal Hwan’ın karakterleri de tanıtıldı.

Fotoğrafların yanı sıra film için bir güzel haber daha kamuoyuyla paylaşıldı. “Decibel”, Kore içerik yatırım platformu üzerinden yatırımcılar için ön rezervasyona başladı. Söz konusu platform, 2021 yılındaki megahit Kore filmlerinden ikisi olan “Sinkhole” ve “Miracle”ı başarıyla bünyesine kattı.

Megabox Plus M ‘Decibel’i Dağıtacak

Lee Jong Suk’un yeni filmi, hayranların filmi izleme isteği nedeniyle potansiyel izleyicilere önceki filmlerden daha fazla yatırım fırsatı açtı. Filmin yapım ekibi, geçtiğimiz aylarda yerli ve yabancı izleyicilerden gelen taleplerle dolup taştığını söyledi.

“Decibel”in toplam üretim maliyetinin 12 milyar KRW olduğu söyleniyor. Genel set dışında, film oldukça pahalı çünkü filmde en büyük ve yetenekli yıldızlardan bazıları yer alacak. Sağlam oyuncu kadrosunun yatırımcıları çeken faktörlerden biri olduğu söylenmişti.

Decibel Kore Filmi Fotoğrafları

Bu arada, Kore’nin önde gelen distribütörü Megabox Central Plus, film dağıtımından sorumlu olacak ve denizaşırı yüksek telif hakkı satışlarını gerçekleştirecek.

Fotoğraflar, hayranları mutlu etmek ve aynı zamanda izleyicileri “Decibel”in nihayet sinemalara geleceğine inandırmak için yayınlandı!

Cha Eun Woo’nun Ekrana Geri Dönüşü: ‘Decibel’ ve ‘Island’

“Decibel”, Cha Eun Woo’nun uzun bir aradan sonra geri dönüş filmi oluyor. Dergi röportajlarından birinde filmdeki karakterini canlandırması için kendisine meydan okunduğunu söyledi. ASTRO üyesinin aynı zamanda TV ekran dönüşünü “Island” ile yapması bekleniyor.

Ayrıca okuyun: Cha Eun Woo, Yeni Fantastik Dizi “Island”da Rol Alacak

Lee Jong Suk, Kim Rae Won ve Cha Eun Woo’yu beyaz perdede görmek için heyecanlı mısınız? Yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu