Kore Filmleri

Lee Je Hoon ve Goo Kyo Hwan Yaklaşan Aksiyon Filmi ‘Escape’in Başrolü Olacaklar

Yakın zamanda açıklanan habere göre Lee Je Hoon ve Goo Kyo Hwan, resmi olarak yeni Güney Kore aksiyon filmi “Escape“de rol alacak.

Filmin başrol yıldızları, “Samjin Company English Class” ve “The Sound of a Flower” yapımlarında çalışan yönetmen Lee Jong Pil tarafından doğrulandı.

Lee Je Hoon ve Goo Kyo Hwan Yaklaşan Aksiyon Filmi 'Escape'in Başrolü Olacaklar

Lee Je Hoon ve Goo Kyo Hwan’ın “Escape”deki Karakterleri

Yaklaşan film, ülkeden kaçmayı planlayan bir Kuzey Koreli askerin hikayesini takip ediyor. Dahası, Kuzey Koreli güvenlik görevlisi sığınmacıyı durdurmak zorunda olduğu için hayranlar çok fazla heyecan bekleyebilirler.

“Escape”, iki asker arasındaki beklenmedik olayı ve ülkeden kaçma konusundaki ince duyguları ve coşkuyu vurgulayacaktır.

Yaklaşan film, oyuncu kadrosunu tamamladıktan sonra 2022 yılının şubat ayında çekimlere başlayacak.

Oyuncu seçiminin onaylanmasının ardından, Lee Je Hoon, Güney Kore’de yeni bir hayat kurmayı hayal eden Kuzey Koreli sığınmacı Lim Gyu Nam rolünü üstlenecek.

Lee Je Hoon

37 yaşındaki yıldız, sırf ülkesinden çıkmak ve hayalinin peşinden gitmek için hayatını riske atan bir askere dönüşmeye hazırlanıyor.

“Escape”, 27 Aralık’ta vizyona giren ve Moon Chae Woon ile birlikte rol aldığı gizemli gerilim filmi “Floor”dan sonra, Lee Jee Hoon’un 2022’deki ilk filmi olacak.

Aynısı, gişe rekorları kıran “Escape from Mogadishu” filminde Jo In Sung ile oynadıktan sonra beyaz perdeye geri dönecek olan Goo Kyo Hwan için de geçerli!

Ayrıca Jeon Do Yeon, Sol Kyung Gu, Hwang Jung Min ve Esom ile birlikte aksiyon gerilim filmi “Kill Bok Soon”da rol alacak.

Lee Je Hoon, Gelecekte Goo Kyo Hwan ile Çalışmak İstediğini Söyledi

Escape“, Lee Je Hoon ve Goo Kyo Hwan arasındaki ilk proje olacak. İlginç bir şekilde, karakterleri karşıt taraflarda yer alırken ikilinin sinerjisiyle izleyicilerin merakını kesinlikle harekete geçirecek.

Lee Je Hoon ve Goo Kyo Hwan

37 yaşındaki oyuncu, 2021’de “Taxi Driver” ve “Move to Heaven” da dahil olmak üzere iki mega hit diziye sahipti ve her ikisi de izleyicilerin talebi nedeniyle devam sezonu ile geri döndü.

Lee Je Hoon gibi Goo Kyo Hwan da Netflix’in “D.P” dizisinde başrolü ve “Kingdom: Ashin of the North”daki kötü karakteri aldıktan sonra hak ettiği ilgiyi görüyor.

Lee Je Hoon, yakın zamanda düzenlenen 42. Blue Dragon Film Ödülleri sırasında “D.P” yıldızına olan hayranlığını dile getirdi ve gelecekte onunla çalışmak istediğini belirtti.

Hatta ona bir “parmak kalp” hareketi yaptı, buna da aynı hareketle cevap vererek seyirciyi güldürdü.

Goo Kyo Hwan, yıllık törende “Vincenzo” yıldızları Song Joong Ki ve Jeon Yeo Been’in yanı sıra Girls’ Generation’dan YoonA ile birlikte Popüler Yıldız Ödülü’nü evine götürdü.

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu