Lee Honey Yeni Dizisi ‘One the Woman’da İki Aşık Arasında Kalıyor

3 dk okuma süresi

“Extreme Job” Lee Honey, kıdemli oyuncular Lee Sang Yoon, Jin Seo Yeon ve Lee Won Geun ile birlikte yeni romantik-komedi dizisi “One the Woman” ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Dizide vücut takası olarak iki karakterle ilk büyük oyunculuk rolünü üstlenecek. Drama, bir kaza nedeniyle hafızasını kaybeden ve bir gecede seçkin bir Koreli holding Kang Mi Na’nın varisi olan kadın savcı Jo Yeon Joo’nun hikayesini takip ediyor.

Lee Honey Çifte Bir Hayat Yaşıyor, İki Aşık Arasında Kalıyor!

Aktris Lee Honey’nin, Kang Mi Na karakteriyle cömert bir hayat yaşayan savcı Jo Yeon Joo olarak 180 derecelik bir yaşam geçişini canlandırması bekleniyor.

Honey Lee

(Fotoğraf: Honey Lee Instagram)

Yayın şirketi SBS, galasından önce dizide Lee Honey’nin potansiyel aşkları Lee Sang Yoon ve Lee Won Geun’un yer aldığı fotoğraflar yayınladı.

Lee Honey ve Lee Sang Yoon biraz fıstık için kavga ediyor

İlk fotoğraf setinde Lee Honey ve “About Time” oyuncusu Lee Sang Yoon hararetli bir şekilde karşı karşıya geldi.

'One the Woman'

(Fotoğraf: SBS)

İlginç bir şekilde, iki karakter biraz fıstık için kavga ediyorlardı. Şu anda Kang Mi Na’nın hayatını yaşayan Jo Yeon joo, aniden fıstıklarını çalan Lee Sang Yoon’un canlandırdığı Han Seung Wook’u tekmeliyor.

Seung Wook babasının ani ölümünden sonra eve geldiğinde, Mi Na’yı cenaze salonunun bekleme alanında oturmuş fıstık yerken buldu ve sürpriz olarak onu çalmaya koştu.

'One the Woman'

(Fotoğraf: SBS)

Ani harekete anında öfkelenen Kang Mi Na, Seung Wook’u sarsan gazabını gösteriyor, bu da iki karakterin ironik ama komik fıstık yüzleşmesinden sonra dramada nasıl bir hikaye oynayacağı konusunda merak uyandırıyor.

'One the Woman'

(Fotoğraf: SBS)

'One the Woman'

(Fotoğraf: SBS)

Öte yandan “One the Woman” yapım ekibi de iki karaktere teşekkürlerini iletti. “Komik coşkularını gösteren Lee Honey ve Lee Sang Yoon sayesinde cenaze salonundaki sahne daha parlaktı. İki oyuncunun performansları nedeniyle, ikisi sadece izleyerek herkesi gülümsetecek bir dizi yarattılar. Lütfen “One the Woman”daki iki oyuncunun kimyasıno dört gözle bekleyin.

Savcılar Lee Honey ve Lee Won Geun Bir Soruşturmada Birlikte Çalışıyor

Ardından, fotoğraflar Lee Honey ve Lee Won Geun’un şaşırtıcı derecede güzel birlikteliğini gösteriyor.

Ocak ayında terhis olduktan sonra “One the Woman” ile ekranlara dönecek olan Lee Won Geun, Jo Yeon Joo’nun Adli Araştırma ve Eğitim Enstitüsü’ndeki sınıf arkadaşı ve mevcut Seopyeong Bölge savcısı Ahn Yu Jun rolünü oynuyor.

'One the Woman'

(Fotoğraf: SBS)

Fotoğraflarda Jo Yeon Joo ve Ahn Yu Jun birbirlerine bakarken ışık açıyor ve bu da izleyicilerin dikkatini çekiyor.

İki onurlu savcı, gizli bir soruşturma için geceyi Jo Yeon Joo’nun evinde geçirir. Hararetli bir tartışmanın ortasında Jo Yeon Joo, yüzünde şaşkın bir ifadeyle koltukta rahatça oturan Ahn Yu Jun’a hançer bakışlar gönderir.

Şu anda bir soruşturma üzerinde çalışan Jo Yeon Joo ve Ahn Yu Jun, dizide iki savcının nasıl bir iş ve ilişki gösterecekleri konusunda sorular soruyor.

'One the Woman'

(Fotoğraf: SBS)

“One the Woman” yapım ekibi, iki oyuncunun birlikte rol aldığı sinerji hakkındaki düşüncelerini paylaştı. “Lee Honey ve Lee Won Geun’un birlikte oyunculuğu tarafından yaratılan kimya, kesinlikle ekrana canlandırıcı ve benzersiz bir etki getirecek. Lütfen “One the Woman”daki iki oyuncuya çok fazla sevgi ve destek gösterin.”

One the Woman’ın Çıkış Tarihi'One the Woman'

(Fotoğraf: SBS)

Yaklaşan SBS romantik komedisi, yazar Kim Yoon aracılığıyla kaleme alınıyor ve yönetmenlik becerileriyle övgü kazanan Choi Young Hoon tarafından yönetiliyor.

Jin Seo Yeon, Na Young Hee, Kim Chang Wan, THE BOYZ Younghoon ve Weki Meki Doyeon serideki üçlüye katılacak.

“One the Woman”ın 17 Eylül’de SBS’de prömiyer yapması planlanıyor ve her Cuma ve Cumartesi 22:00’de yayınlanacak.

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu