Koreli Aktör Kim Bum Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

3 dk okuma süresi

Kim Bum, Tale Of The Nine Tailed adlı dizide yer alarak adından söz ettirmeyi başardı! Yi Rang adında yarı insan yarı gumiho’yu oynuyor. Ayrıca Reply 1988 aktrisi Ryu Hye Young ile Law School adında yeni bir hukuki-gerilim dizisinde rol almaya hazırlanıyor. Evet, bunlar kesinlikle ilerideki heyecan verici zamanlar! Yeni rollerini beklerken,  Kim Bum hakkında öğrenmek isteyebileceğiniz bazı bilgileri sizler için hazırladık.

Koreli Aktör Kim Bum Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

31 yaşında!

Kim Bum’un doğum günü 7 Temmuz 1989’da. Ailesinin en büyük çocuğu ve Güney Kore’de büyüdü.

Chung-Ang Üniversitesi’ne katıldığı bildirildi

Bazı haberlere göre, Kim Bum tiyatro ve sinema okudu. Chung-Ang Üniversitesi Seul’dedir ve ünlü öğrencileri Yeo Jin Goo, Park Ji Hoon ve Yoon Eun Hye‘dir.

Kim Bum 15 yıldır oyunculuk yapıyor

Kim Bum

 

Bunu GQ Korea ile bir röportaj sırasında paylaştı. Kim Bum’un ilk projeleri arasında Unstoppable High Kick (2006), East Of Eden (2008) ve Boys Over Flowers (2009) yer alıyor.

Bir keresinde bir hayranın düğününe bile gitti!

Soompi’nin 2017 tarihli bir makalesinde, Kim Bum’un “çifti tebrik etmek için bir çelenk gönderdiği ve tebriklerini bizzat iletmek için düğün mekanına gitti. Oyuncu, gelin ve damat ile onları anmak için fotoğraf çektirdi.

İlk öpücüğünün 19 yaşında olduğunu açıkladı

2013’teki bir etkinlik sırasında ilk aşkı sorulduğunda, Kim Bum şunları paylaştı: “İlk öpücüğümü 19 yaşındayken kız arkadaşımın evinin önünde aldım.” Dürüstlüğü seviyoruz!

Aktrisler Moon Geun Young ve Oh Yeon Seo ile çıktı

Oh Yeon seo

2013’te Kim Bum, Goddess Of Fire başrol oyuncusu Moon Geun Young ile çıktı, ancak 2014’te ayrıldılar. Hâlâ birlikteyken, ikisi Avrupa’da tatil yaparken bile görüldü.

Oh Yeon Seo ile olan ilişkisine dair haberler Mart 2018’de patlak verdi ve her iki ajans da ilişkilerini doğruladı. Ortak arkadaşlarla bir toplantıda tanıştılar! Ancak ajansları, çiftin ayrılığını bir yıldan kısa bir süre sonra Şubat 2019’da duyurdu.

Mart 2020’de ordudan terhis edildi

Kim Bum, Nisan 2018’de bir kamu hizmeti çalışanı olarak orduya girdi. 2020 yılında terhis edildi.

Kim Bum “kalıtsal bir hastalık” nedeniyle tedavi görüyor

Asker olmak yerine kamu görevlisi olarak görev yapmasının nedeni budur. Ajansının 2018’deki açıklamasının bir kısmı şu şekildedir: “Kim Bum, kalıtsal bir hastalık nedeniyle 20’li yaşlarının başından beri sürekli tedavi görüyor. İyileşmek için, ilaç ve egzersiz yoluyla sağlığına çok dikkat etti, ancak kamu hizmeti çalışanı olarak atanmış. “

Kim Bum 2018 röportajında ​​şunları paylaştı: “Tedavi görürken uzun süre çalışarak dinlendim ve hastanelere gittim. Düzenli olarak hastaneye gitmeye devam edeceğim.”

Kim Bum’a göre aslında çok “açık sözlü”

Soompi tarafından çevrilen GQ Korea için yapılan bir röportajda, Kim Bum bir günlüğüne kimle yaşamak isteyeceği sorulduğunda annesini seçti: “Annem her zaman beni destekliyor ve birlikte acı yaşadık. Ne olduğunu öğrenirsem bu sanki annemi daha iyi anlayabileceğimi düşünüyorum. ” “Ben en büyük çocuğum ama açık sözlüyüm ve pek arkadaş canlısı değilim. Sevimli olmakta ve sevimsiz şeyler söylemek konusunda kötüyüm.”

Kim Bum’un 2013’ten kalma eski bir Twitter hesabı var!

Kim Bum Twitter

Artık tweet atmasa ve hesabı doğrulanmamış olsa da @Actorkimbeom hesabında neredeyse 300.000 takipçisi var ve 2010’ların başından kalma sevimli fotoğraflarla dolu. Bu günlerde onu Instagram @ k.kbeom adresinden takip edebilirsiniz.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi
Notibell
Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler