Kim Woo Bin ve Song Seung Heon, Yeni Bir Netflix Dizisinde Rol Alabilir

2 dk okuma süresi

Güney Kore’nin önde gelen aktörleri Kim Woo Bin ve Song Seung Heon, yeni ve heyecan verici bir dramada birlikte çalışabilirler!

Kore medyası, 5 Kasım’da “Dinner Mate” oyuncusu Song Seung Heon’un Netflix’in orijinal dizisi “Deliver Driver“da Kim Woo Bin’e katılmak için görüşmelerde bulunduğunu bildirdi. Seung Heon’un ajansı KingKong by Starship, oyuncunun bir rol teklifi aldığını ve şu anda projede yer almayı düşündüğünü doğruladı.

Kim Woo Bin ve Song Seung Heon Yeni Bir Netflix Dizisinde Rol Alabilir

Song Seung Heon, ‘Deliver Driver’ Kötü Adam Rolünü Oynayacak

“Voice 4” yıldızı drama teklifini kabul ederse, Cheonmyeong Group’un halefi olan kötü adam Ryu Seok’u canlandıracak. Cheonmyeong Grubunun başkanı Ryu Jae Jin’in tek oğlu olarak, şimdiden sabırsızlıkla beklemesi gereken birçok sorumluluk var. Babasının başardıklarına duyduğu hayranlık, kıskançlığın ötesine geçerek zulme dönüşür.

Ryu Seok’un 5-8. bölgeden bilinen bir teslimat sürücüsüyle rekabet içinde olduğu söyleniyor.

song seung heon

Song Seung Heon, daha önce de kötü adam rolü oynamıştı. Artık kendini yeniden bir düşman olarak gösterme potansiyeline sahip olduğuna göre, izleyiciler şimdiden aktörün “Delivery Driver”a katılımını onayladıktan sonra ne tür bir dönüşüm göstereceğini tahmin ediyor.

‘Deliver Driver’ Hakkında Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

Temmuz ayında Kim Woo Bin‘in dizide erkek başrolü oynayacağı bildirildi. Ajansı AM Entertainment haberlere yanıt verdi ve Netflix’in yakında çıkacak draması “Delivery Driver” için oyuncuya bir rol teklif edildiğini söyledi. Fakat hala projeyi gözden geçirdiğini belirttiler.

Kim Woo Bin dizide başrol olmayı kabul ederse, beş yıllık aradan sonra drama geri dönüşü olacak. En son 2016 yılında Bae Suzy ile birlikte KBS’nin “Uncontrollably Fond” dizisinde yer aldı.

kim woo bin

Delivery Driver“, ünlü çevrim içi akış platformu Netflix tarafından üretilecek aynı adlı bir webtoon’a dayanmaktadır. Hikayesinin, hava kirliliğinin yeryüzünde ciddileştiği ve sadece teslimat hizmetlerinin kullanıldığı bir gelecekte geçtiği söyleniyor.

Kim Woo Bin, mülteciliğe dönüşen bir teslimat sürücüsü oynamak için teklif aldı. Bir hane içinde doğup büyüyen sıradan bir çocuktur. Ancak yerleşik hizmetlerin bir çalışanı yanlışlıkla bileğine bir QR kodu yerleştirdi ve bu onun zorlu yolculuğunun başlangıcı olacak.

kim woo bin

‘Delivery Driver’ 2018 Asya Film Pazarında Ödül Kazandı

“Delivery Driver”, 2018 Asya Film Pazarı “E-IP Pitching Awards” kazananı olarak seçildi ve orijinal içerik olarak üretilme potansiyelini şimdiden kanıtladı. Lee Un Kyun senaryoyu yazacak ve yönetmen Choi Eui Seok prodüksiyondan sorumlu.

Ayrıca, Esom’un gelecek dizide Kim Woo Bin’in karşısında rol alacağı da bildirildi.

Kim Woo Bin ve Song Seung Heon’un potansiyel drama işbirliği hakkında düşünceleriniz neler? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri