Kim Soo Hyun Yeni Dizisi That Night’da Bölüm Başına 500 Milyon Won Alacak

2 dk okuma süresi

Görünüşe göre Kim Soo Hyun’u bu yıl müthiş bir maaş artışı bekliyor. Güney Koreli haber kuruluşu OSEN tarafından yayınlanan bir yazıya göre Hallyu yıldızı, yaklaşan dizisi That Night’ın her bölümü için 500 milyon won (yaklaşık P21.4 milyon) kazanmaya hazırlanıyor. Bu maaşı, şu anki oyunculuk ücretinin iki katından fazlası anlamına geliyor!

Kim Soo Hyun

Ek raporların doğru olduğu ortaya çıkarsa, Soo Hyun Kore eğlence sektörü tarihindeki yerel bir dizide en yüksek ücretli oyuncu olma rekorunu kıracak. Ayrıca yukarıda belirtilen rakamın yalnızca reklamlar ve ürün yerleştirmeleri gibi ek teşvik ödemelerini hesaba kattığınızda artması beklenmektedir.

Soo Hyun’un ajansı Gold Medalist OSEN’e verdiği kısa açıklamada, gizlilik anlaşması nedeniyle “oyuncunun ücretlerinin teyit edilemeyeceğini” belirterek haberi ne yalanladı ne de reddetti.

Bununla birlikte 33 yaşındaki oyuncunun, işi için yüksek ücretler alması yeni bir durum değil. Soo Hyun, romantik dizisi It’s Okay to Not Be Okay‘ın her bölümünde tahmini 200 milyon won (P8.5 milyon) kazandıktan sonra 2020’nin en yüksek ücretli Güney Koreli aktörü olarak adından söz ettirmişti. Seo Ye Ji‘nin de rol aldığı tvN dizisi, geçtiğimiz 2019’da ordudan terhis edildikten sonra Soo Hyun’un geri dönüş projesi olarak karşımıza çıkmıştı.

Soo Hyun’un merakla beklenen dizisi That Night, BBC hukuk gerilim filmi Criminal Justice’in Korece yeniden uyarlamasıdır. Soompi’ye göre, “Dizi, bir cinayet davasına karışan iki adam hakkındadır.” Soo Hyun, ana şüpheli olarak davaya karışan bir üniversite öğrencisi Kim Hyun-soo’yu canlandıracak. Bu arada, dizide Hyun-soo’ya hizmetlerini sunan çaylak bir avukat olan Shin Joong-han adlı bir karakteri canlandırmaya hazırlanan Cha Seung Won rol alıyor.

Kim Soo Hyun Yeni Dizisi That Night'da Bölüm Başına 500 Milyon Won Alacak

Kim Soo Hyun, Vogue Korea ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda dizi hakkında daha fazla konuştu. Dizinin orijinaliyle karşılaştırılma olasılığı nedeniyle hiçbir baskı hissetmediğini paylaştı. Aynı şekilde davranmaya çalışsam bile, hiç aynı çıkmazdı. Oyuncular farklı ama aynı zamanda dil ve yönetmenin bakış açısı da farklı dedi. Bu türdeki yapımların çoğu gerçek suçluyu bulmaya odaklanıyor ancak bu dizi ana karakter ile etrafındaki insanlar arasındaki ilişkiler hakkındaydı. Sıradan bir genç adam olağanüstü koşullara yerleştirildiğinde ve etrafındaki insanların bu olayları nasıl yorumladığı ile ilgilidir.

Lee Myung Woo’nun yönettiği That Night dizisinin 2021’in ikinci yarısında prömiyer yapması bekleniyor. Başarılı oyuncunun dizide yer alacağını ve dizi hakkında bilgileri daha önce paylaşmıştık.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/kim-soo-hyun-that-night-adli-kore-dizisinde-bir-universite-ogrencisini-oynayacak/

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi
Notibell
Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler