Kim Soo Hyun “That Night” adlı Kore Dizisinde Bir Üniversite Öğrencisini Oynayacak

1 dk okuma süresi

Zaten Kim Soo Hyun‘u mu özlediniz? O zaman iyi haberi duymaktan heyecan duyacaksınız: Bir sonraki Kore dizisi için şimdiden iş başında!

Kim Soo Hyun

4 Ocak Pazartesi günü, ajansı Gold Medalist Entertainment, Netflix’in yaklaşmakta olan orijinal dizisi Finger’da kendisine “aynı zamanda sosyopatik bir katil olan ünlü bir iç mimar” oynamasını sağlayacak olan rolünü geri çevirdiğini doğruladı. Ancak ertesi gün, It’s Okay to Not Be Okay‘ın büyük başarısının ardından seçtiği proje sonunda ortaya çıktı. Soompi’ye göre, aktör, İngiliz televizyon dizisi Criminal Justice’in Kore versiyonu That Night’da başrol oynayacak.

Bir cinayet davası yüzünden hayatları birbirine karışan iki adamın hikayesini anlatan dizi için Soo Hyun, en çok The Greatest Love (2011), You’re All Surrounded (2014) ve A Korean Odyssey (2018) gibi popüler dizileriyle tanınan başrol oyuncusu Cha Seung Won ile birlikte çalışacak.

Cha Seung Won

Soo Hyun, beklenmedik bir şekilde bir cinayet davasının en önemli şüphelisi haline gelen sıradan bir üniversite öğrencisi Kim Hyun Soo rolünü oynayacak. Öte yandan Seung Won, avukat Shin Joong Han olarak rol aldı. O da (baro sınavını zar zor geçmesine rağmen) masumiyetini kanıtlamasına yardım edecek tek kişi olacak. Zaten bu ekip için sabırsızlanıyoruz!

That Night’ın çekimleri 2021’in ilk yarısında başlayacak ve umarız yıl bitmeden ilk bölümü yayınlanacak. Kwon Soon Kyu (Warrior Baek Dong Soo, The Royal Gambler) tarafından yazılacak ve Lee Myung Woo (The Fiery Priest, Punch) tarafından yönetilecek.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x