Kore Filmleri

Kim Seon Ho ve YoonA Romantik Komedi Film ”2 O’Clock Date”de Başrol Olacak

Kim Seon Ho ve SNSD’den YoonA, yakında çıkacak olan romantik komedi film “2 O’Clock Date“de rol alacak.

Yeni film, büyük bir sırla yaşayan ve büyüleyici komşusu ile tanışan bir kadının masalsı bir romantizmine işaret ediyor.

Kim Seon Ho ve YoonA Romantik Komedi Filmi ''2 O'Clock Date''de Başrol Olacak

Kim Seon Ho ve SNSD’den YoonA Yeni Kore Filminde Başrol Oyuncuları Olarak Seçildi

“2 O’Clock Date”, aktrisin hit filmi “Exit”in arkasındaki dahi olan Lee Sang Geun tarafından yönetilecek ve gişe rekorları kıran “Escape from Mogadishu” ve “Hostage: Missing Celebrity” filmlerinde çalışan şirket tarafından yapılacak.

İlginç bir şekilde, Kim Seon Ho ve YoonA’nın yeni filminin prodüksiyonunun Mart 2022’de başlaması planlanıyor.

Dizide Girls’ Generation üyesi alt kattaki gizemli kadın rolünü üstlenirken, “Hometown Cha-Cha-Cha” yıldızı onun komşusu olarak rol alacak.

İkili ilk kez bir filmde rol alacak ve ekrandaki kimyalarıyla izleyicinin merakını uyandıracak.

İyi Çocuktan Aranan Yıldıza

Kim Seon Ho

(Fotoğraf: Salt Entertainment’s Resmi Instagram)

Kim Seon Ho, Bae Suzy ve Nam Joo Hyuk ile 2020’deki “Start-Up“ında milyonlarca kalbi büyüledi.

Hallyu yıldızı tarafından oynanan Seo Dal Mi’ye gizlice aşık olan ikinci başrol Han Ji Pyeong’u canlandırdı. Burası aynı zamanda karakterine atıfta bulunarak iyi çocuk lakabını kazandığı yer.

35 yaşındaki aktörün büyük başarısını, Shin Min Ah’ın karşısında oynadığı, bir başka üst düzey Kore dizi, “Hometown Cha-Cha-Cha” takip ediyor.

Shin Min Ah ve Kim Seon Ho

(Fotoğraf: tvN)

Üstelik, “Eulachacha Waikiki 2” yıldızı, çekici özellikleri nedeniyle onları “dimple couple” olarak adlandıran “My Girlfriend Is a Gumiho” yıldızı ile ekrandaki kimyası nedeniyle şu anda heyecan yaratıyor.

Kim Seon Ho’nun yeni filmi “2 O’Clock Date” dışında, hayranlar onun “Sad Tropics” adlı filmi aracılığıyla da görebilirler.

Ajansı Salt Entertainment haberi doğruladı ve aranan yıldızın ilk filminde rol almak için görüşmelerde bulunduğunu açıkladı.

Kim Seon Ho’nun ajansı, yerel bir medya kuruluşu tarafından edinildiği üzere, “Kim Seon Ho, Sad Tropics’te yer almak için bir teklif aldı ve bunu olumlu bir şekilde düşünüyor” dedi.

Buna ek olarak, oyuncu her zamanki karakterlerinden uzak bir rol üstlenecek ve yaklaşan filmin Kim Seon Ho’nun şu anki Kore dizi çekimlerini tamamlamasının ardından Kasım ayında üretime başlayacağını da sözlerine ekledi.

YoonA’nın Mevcut ve Gelecek Projeleri

Yoona

(Fotoğraf: Yoona Instagram)

AYRICA OKUYUN: SNSD’den YoonA, ‘Miracle’ Aktörü Park Jung Min’den Düşünceli Hediyeler Alırken Duygulandı

35 yaşındaki aktör gibi, gerçek adı Lim Yoon Ah olan Girls’ Generation YoonA da bu 2021 ve önümüzdeki yıl için oldukça dolu ve meşgul.

Yakın zamanda, 15 Eylül’de vizyona girecek olan “Miracle: Letters to the President” filmiyle beyazperdeye geri döndü.

YoonA, Park Jung Min karşısında lise öğrencisi Song Ra Hee rolünü üstlendi.

SNSD Yoona ve Park Jung Min

(Fotoğraf: Lotte Entertainment Movie Instagram)

Şarkıcı-aktris, yakında vizyona girecek filminin yanı sıra iki yeni filmde rol alacak. Birincisi, yıldızlarla dolu “Happy New Year”, ardından aksiyon-komedi filmi “Confidential Assignment 2: International”.

Kore dizi dönüşüne gelince, SNSD’den YoonA, yaklaşan K-dramı “Big Mouth” için yürek hoplatan Lee Jong Suk ile birlikte rol alacağını doğruladı.

Okumak İsterseniz: Onaylandı! Lee Jong Suk ve Yoona ‘Big Mouth’ İle Ekranlara Geri Dönecek

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu