Kore Filmleri

Kim Seon Ho, ‘Dog Days’ Filminde Oscar Ödüllü Youn Yuh Jung ile Çalışacak

Oscar’ın en iyi kadın oyuncu ödülü sahibi Youn Yuh Jung ve “Hometown Cha-Cha-Cha” yıldızı Kim Seon Ho‘nun “Dog Days” filminde ilk kez birlikte çalışacakları bildirildi.

Kim Seon Ho, 'Dog Days' Filminde Oscar Ödüllü Youn Yuh Jung ile Çalışacak

Oscar Ödüllü Youn Yuh Jung, Dog Days’de Kim Seon Ho ve Kim Yun Jin ile Başrolde

20 Eylül’de Star News tarafından yayınlanan bir resepsiyon raporunda, Kim Seon Ho’nun yaklaşmakta olan “Dog Days” filmine katılacağı doğrulandı.

Start-up” aktörünün yanı sıra, “Pawn” oyuncusu Kim Yun Jin ve Oscar En İyi Kadın Oyuncu Ödülü Sahibi Youn Yuh Jung da film için kadroya katılacak.

Kim Seon Ho

(Fotoğraf: News 1 Korea)
Kim Seon Ho

Üç Koreli ünlü şimdi filmin ayrıntılarını tartışıyor.

“Dog Days”, sevilen evcil hayvanları ile büyüyen ve hayatta kalan, toplumun çeşitli sınıflarından insanlarla ilgili hikayesini merkez alacak.

 Youn Yuh Jung

(Fotoğraf: NEWS 1 KOREA)
Youn Yu Jung

Haber raporuna ek olarak, Youn Yuh Jung ve Kim Yun Jin, sorumlu yönetmen ve yapım şirketi JK Film’e duydukları güven nedeniyle teklifleri kabul etmeye karar verdiler.

“Dog Days”in prodüksiyonunun 2021 yılının Aralık ayının sonlarında veya 2022 yılının Ocak ayının başlarında başlaması bekleniyor.

Yaklaşan Kim Seon Ho Dizi ve Filmleri

“Dog Days” Kim Seon Ho’nun kariyerinde bir başka dönüm noktasıdır. Akademi ödüllü aktris Youn Yuh Jung ile çalışmasının beklenmesinin yanı sıra, Kim Seon Ho’nun bu yıl başka projeler için de planları var.

Kim Seon Ho

(Fotoğraf: Salt Entertainment Instagram)
Kim Seon Ho

Eylül ayının başlarında, Kim Seon Ho’nun SNSD üyesi Yoona ile birlikte heyecan verici bir romantik-komedi filmi “2 O’Clock Date”de oynayacağı doğrulandı.

Okumak isterseniz: Kim Seon Ho ve YoonA Romantik Komedi Film ”2 O’Clock Date’ de Başrol Olacaklar

 Shin Min Ah ve Kim Seon Ho

(Fotoğraf: tvN)
Shin Min Ah ve Kim Seon Ho

Ayrıca tvN’nin “Hometown Cha-Cha-Cha” dizisindeki performansları ve kimyaları sayesinde Shin Min Ah ile hafta sonu primetime’ı domine ediyor. Kore dizi, yüksek izleyici reytingleriyle tutarlılığını koruyor.

Youn Yuh Jung, TIME 2021’in En Etkili 100 Kişisine Dahil Edildi

Dikkat çekici Oscar ödülünün ardından emektar ve “Minari” oyuncusu Youn Yuh Jung, TIME dergisinin 15 Eylül’de yayınlanan 2021’in En Etkili 100 Kişisi listesine dahil edildi.

Güney Koreli oyuncu Oscar ödülünün yanı sıra farklı prestijli ödül törenlerinde de büyük ödüller kazandı. Youn Yuh Jung, İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve Sinema Oyuncuları Birliği (SAG) Ödülü’nü kazandı.

En çok hangi Kim Seon Ho projelerini bekliyorsunuz?

Daha fazla Kore dizi ve film güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu