Kim Sejeong’un Yeni Dizisi “Today’s Webtoon” Hakkında Bildiğimiz Her Şey

1 dk okuma süresi

Kim Sejeong, webtoon’a uyarlanan Business Proposal dizisinde rol aldıktan sonra, şimdi webtoon editörleriyle ilgili yeni bir Kore dizinin ana karakteri!

Kim Sejeong'un Yeni Dizisi Today's Webtoon Hakkında Bildiğimiz Her Şey

İşte Today’s Webtoon hakkında bilmeniz gereken her şey:

Konusu

Dört gözle bekleyeceğimiz başka bir Kore versiyonu daha var! 2016 Japon dizisi Sleepeeer Hit!’e dayanan Today’s Webtoon, Oh Ma Eum adında eski bir judo sporcusu etrafında dönüyor. Kariyer değiştirmeye karar verdi ve Neon Webtoon’un yazı işleri bölümüne başvurdu. Güney Kore’nin kıyasıya dijital çizgi roman endüstrisi ile Ma Eum, yeni bir alana adapte olurken kendini mücadele ederken bulur.

Oyuncu Kadrosu

Kim Sejeong - Today's Webtoon

Çok yönlü oyuncu Kim Sejeong (o da bir K-pop idolü!) dizide Oh Ma Eum’u canlandıracak. Bir sakatlıktan sonra, hevesli bir olimpiyatçı olarak bırakmak zorunda kaldı, ancak daha sonra spor yaparken neşesini geri veren webtoonlara odaklandı. Today’s Webtoon’da Sejeong’un bulaşıcı gülümsemesini ve parlak kişiliğini tekrar göreceğiz.

Nam Yoon Su

Sejeong’un karşısında, dahi ve şanslı Goo Joon Young olarak The King’s Affection yıldızı Nam Yoon Su var. Ma Eum gibi o da Neon Webtoon’da çaylak bir çalışan. Joon Young, webtoon editör departmanına katılmadan önce tanınmış bir bilişim şirketinde çalışıyordu ve yeni şirketine uyum sağlaması zorlaştı.

Choi Daniel

Tekrar hoş geldin Choi Daniel! Dört yıl aradan sonra ekranlara geri dönen oyuncu, dizide Seok Ji Hyung’u oynayacak. O, editör yardımcısı ve Ma Eum’un akıl hocası, her zaman poker suratlı ama takımlarında güvenilir biri.

Highlight üyesi Dongwoon, aynı zamanda, komik çalışmalarıyla övgü alan popüler bir webtoon yazarı olan Oh Yoon olarak kadroya katılıyor.

Ekip

Bu yeni dizinin başında Jo Soo Won var. Ayrıca Pinocchio, I Hear Your Voice ve Still 17’yi de yönetti.

Ne zaman başlayacak?

SBS draması 29 Temmuz’da yayınlanacak ve Viu’da izleyebilirsiniz!

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Temmuz 2022 K-pop Geri Dönüşleri ve İlk Çıkışları
Notibell
K-Pop’ın En Ünlü 10 Kız Grubu Görseli — BLACKPINK Jisoo, TWICE Tzuyu ve Daha Fazlası!
Notibell
2022 K-pop Grup Konserleri, Hayran Buluşması Listesi: BTS, Red Velvet, ITZY, TREASURE