Kim Min Jae

4 dk okuma süresi

Kim Min Jae (Real.be olarak da bilinir) yakışıklı bir yüze ve bir tür çiçek çocuk görünümüne sahip Güney Koreli bir aktör, şarkıcı ve söz yazarıdır. Kim Min Jae, CJ E & M’in ilk stajyerlerinden biriydi ve ilk rapçi olarak 2014’te CJ E & M’nin sanatçı müzik sahnesinde göründü. Başarılı aktör daha çok Twenty Again (2015), Because It’s the First Time (2015) ve Romantic Doctor, Teacher Kim (2016) gibi popüler dizileriyle bilinmektedir.

Kim Min Jae

İsim:  Kim Min Jae (김민재)

Meslek: Oyuncu

Doğum Tarihi: 1 Kasım 1996

Doğum Yeri: Anyang, Güney Kore

Burç:  Akrep

Boyu:  173 cm

Kilosu: 67 kg

Kan grubu: A

Eğitim: Chung Ang Üniversitesi

Kim Min Jae Kimdir?

Kim Min Jae, 1 Kasım 1996’da Anyang, Güney Kore’de doğdu. Min Jae, ortaokulda bir müzik akademisinde beste ve piyano çalma eğitimi aldı. Daha sonra CJ E&M için seçmelere katıldı ve lisenin ilk yılından itibaren uzun bir süre stajyer olarak devam etti. Mart 2016’da Chung-Ang Üniversitesi’nde eğitim almaya başladı.

Kim Min Jae çok küçük yaşlardan itibaren müziği, özellikle hip-hop’u gerçekten çok sevdiğini söyledi. 4. sezonda rap yarışması Show Me The Money’e katılmaya karar verdi. Yarışmacıların ortaya çıktığı ilk bölümde Yeo Jin-goo’yu andırdığı söylenen yakışıklı yüzüyle dikkatleri üzerine çekti. Çiçekçi çocuk görünümünün yanı sıra, güçlü rap becerilerine sahiptir. San E, becerilerinden etkilendi ve “Hip-hop’ta gerçekten iyisin” dedi. Min Jae, zamanla oyunculuğa odaklanmayı seçti çünkü oyunculuğun, oynadığı karakterler aracılığıyla gizli duygularını serbest bırakabileceğini düşünüyordu. Bu, müziği bıraktığı anlamına gelmiyor. Şimdi müziği kendini rahatlatmak için bir hobiye dönüştürdü.

Kim Min Jae Kariyeri

Kim Min Jae, 2014’ten beri CJ E&M sanatçılarının müzik sahnelerinde rapçi olarak yer aldı ve CJ E&M’nin ilk stajyerlerinden biriydi. Kim, 2014 yılında Güney Kore-Vietnam ortak projesi olan Forever Young’da oyuncu olarak ekranlara giriş yaptı.

Başarılı aktör daha sonra Twenty Again (2015) ve Because It’s the First Time (2015) dizilerinde yardımcı rollerde rol aldı. Ayrıca Park So-dam ve Lee Yi-kyung ile OST için “Our Feeling” single’larında yer aldı.

21 Kasım 2015’te Kim Sae-ron ile birlikte MBC’nin müzik programı Show’da sunuculuk yapmaya başladı.

Şubat 2016’da Kim Min Jae ve BTS’den V, MBC’nin MBig TV YouTube kanalı üzerinden yayınlanan Celebrity Bromance’da yer aldılar. Mart 2016’da MBC’nin aile dizisi My Little Baby’de yer aldı. Eylül 2016’da sunuculuk yaptığı programdan Kim Sae-ron ile birlikte ayrıldı.

Kim Min Jae romantic doctor teacher kim

Daha sonra medikal Kore dizilerinden Romantic Doctor, Teacher Kim’de yer aldı ve bu dizideki rolüyle “Yeni Yıldız” ödülü almayı başardı.

tvN’in hit dizisi Guardian: The Lonely and Great God’da (2016) yer aldı. Kim Min Jae, Goryeo hanedanlığında bir kral olan, ölüm meleğinin geçmiş yaşamındaki Wang Yeo’yu canlandırdı. Sunny’nin geçmiş yaşamında Kraliçe rolünü üstlenen Kim So-hyun ile bazı romantik sahnelerde rol alma şansı yakaladı. Ekran süresi oldukça kısa olsa da, birbirleri arasında harika bir kimya gösterdiklerinden ve insanlar onları gelecekteki projelerinde daha sık görmek istediklerinden izleyiciler üzerinde büyük bir etki bıraktı.

Kim Min Jae Goblin

Ocak 2017’de, SBS dizisi While You Were Sleeping’de Lee Jong-suk’un erkek kardeşi rolünü oynadı. Mart 2017’de, KBS2’nin gençlik ve romantik dizisi The Best Hit’de rol aldı.

2018’de Tempted, 2019’da Flower Crew: Joseon Marriage Agency, 2020 yılında Dr. Romantic 2 ve Do You Like Brahms dizilerinde yer aldı. Do You Like Brahms ile aldığı piyano eğitimini izleyicilere göstermeyi başarmıştır.

kim min jae do you like brahms

Kim Min Jae dizileri aşağıda detaylı olarak listelenmiştir.

Kişisel Hayatı

Kim Min Jae, BTS V ile ilk çıkış dönemlerinden beri birbirlerini tanıdıklarını açıkladı. İlk önce spor salonunda tanıştılar ve o zamandan beri yakınlaştılar. Ayrıca bir buçuk yıl sonra tekrar Celeb Bros’ta yan yana geldiler.

Yoğun programları nedeniyle buluşmaları için zaman ayırmanın zor olduğunu, ancak birbirleriyle telefonla iletişim kurmaya devam ettiklerini söyledi. “Onu filmimin galasına davet ettim ama çok meşguldü ve başaramadı. Ancak ikimizin de çok çalıştığına sevindim” dedi.

Yakışıklı oyuncu, kişisel ve aşk hayatını gizli tutuyor. Bu sayfayı yeni ilişki ayrıntılarıyla güncellemeye devam edeceğimiz için sık sık tekrar kontrol edin.

Instagram Adresi: @real.be

Kim Min Jae Dizileri

Dali and Cocky Prince (2021) (Jin Moo Hak)

kim min jae dali and cocky prince

Do You Like Brahms? (2020) (Park Joon Young)

Do You Like Brahms (Park Joon Young)

Dr. Romantic 2 (2020) (Park Eun Tak)

Dr. Romantic 2 (Park Eun Tak)

Flower Crew: Joseon Marriage Agency (2019) (Ma Hoon)

Flower Crew Joseon Marriage Agency (Ma Hoon)

The Great Seducer (2018) (Lee Se Joo)

The Great Seducer (Lee Se Joo)

The Best Hit (2017) (Lee Ji Hoon)

The Best Hit (Lee Ji Hoon)

Goblin (2016-2017)  (Wang Yeo)

Kim Min Jae - Goblin (Wang Yeo)

Romantic Doctor, Teacher Kim (2016) (Park Eun Tak)

Romantic Doctor, Teacher Kim (Park Eun Tak)

My Little Baby (2016)  (Yoon Min)

Kim Min Jae - My Little Baby (Yoon Min)

Because It’s The First Time (2015) (Seo Ji An)

Because It’s The First Time (Seo Ji An)

Twenty Again (2015) (Kim Min Soo)

Twenty Again (Kim Min Soo)

Perseverance, Goo Hae-Ra (2015) (Sa Gi Joon)

I Need Romance 3 (2014) (konuk oyuncu)

Kim Min Jae Filmleri

  • Swing Kids (2018) (seslendirme)
  • Feng Shui (2018)
  • Love+Sling (2018)

Aldığı Ödüller

  • 2020 yılı SBS Dizi Ödül Töreni: Mini Dizide Mükemmellik (Fantezi / Romantik): Do You Like Brahms?
  • 2020 yılı SBS Dizi Ödül Töreni: Park Eun bin ile En İyi Çift Ödülü (Do You Like Brahms?)
  • 2016 yılı SBS Dizi Ödül Töreni: Yeni Yıldız Ödülü (Romantic Doctor Teacher Kim)
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Temmuz 2022 K-pop Geri Dönüşleri ve İlk Çıkışları
Notibell
K-Pop’ın En Ünlü 10 Kız Grubu Görseli — BLACKPINK Jisoo, TWICE Tzuyu ve Daha Fazlası!
Notibell
2022 K-pop Grup Konserleri, Hayran Buluşması Listesi: BTS, Red Velvet, ITZY, TREASURE