Kim Min Jae ve Kim Hyang Gi ‘The Psychiatrist of Joseon’da Başrol Olabilir

2 dk okuma süresi

Kim Min Jae, “Dali and the Cocky Prince”de oynadıktan sonra, Kim Hyang Gi ile birlikte yeni Kore dizi “The Psychiatrist of Joseon” üzerinde çalışmaya hazırlanıyor.

JTBC News tarafından yayınlanan özel bir raporda, 25 yaşındaki aktör, yaklaşmakta olan tarihi dizide başrol olma teklifini kabul etti.

kim min jae ve kim hyang gi

Ancak Newsen, Kim Min Jae’nin ajansının, aktörün dizi için hala görüşmelerde olduğunu, ancak teklifi olumlu bir şekilde gözden geçirdiğini söylediğini açıkladı.

Aynısı, rol almak için teklif aldıktan sonra aynı sözleri ifade eden Kim Hyang Gi’nin ajansı Jikim Entertainment için de geçerli.

tvN’nin ‘The Psychiatrist of Joseon’ Dizisi Ocak 2022’de Çekimlerine Başlıyor

tvN dizisi, başrol oyuncu kadrosunun yanı sıra, Ocak 2022’de çekimlere başlayacak. Medya kuruluşları başrolleri açıklamış olsa da, diğer oyuncular henüz onaylanmadı.

Tarihi Kore dizisinin konusu, 2016 Kore Hikaye Yarışması’nda Mükemmellik Ödülü’nü aldığı bildirilen aynı adlı webtoon’a dayanıyor.

Kim Min Jae

Joseon hanedanlığı döneminde geçen dizi, sorumluluğu hastaları kaotik dünyada rahat hissettirmek olan bir doktorun hikayesini takip ediyor.

Kim Min Jae, travma geçiren ve tedavisi için akupunktur arayan Se Poong karakterini canlandıracak. Öte yandan, Kim Hyang Gi, Seo Eun Woo rolünü üstlenecek.

Kim Min Jae ‘Dali and the Cocky Prince’ Karakteri Üzerine

Yukarıda bahsedildiği gibi, Kim Min Jae kısa süre önce romantik komedi dizi “Dali and the Cocky Prince“de küresel bir gıda zincirinin genel müdürü olan Jin Moo Hak’ı canlandırdı.

Kim Min Jae

Moo Hak, gerçekten paraya değer verir ve servetini korumak konusunda biraz takıntılıdır.

KBS Çarşamba ve Perşembe dizisi, oldukça beğenilen dizi “It’s Okay to Not Be Okay”da yer alan Park Gyu Young ile ekrandaki kimyası nedeniyle halkın dikkatini çekti.

Kim Min Jae, “Dali and the Cocky Prince” finalinin ardından, rolü kabul etmesinin sebebini ortaya çıkardı.

Gerçekten canlandırmak istediği karakter olduğunu açıkladı; ancak, o ve Jin Moo Hak farklı kişiliklere sahiptir. Bu yüzden rolün hakkını vermek için karakter üzerinde sekiz ay geçirdi.

“Birbirimize benzemiyoruz, bu yüzden bana onu nasıl canlandırdığımı sorarsanız, içimdeki çok küçük duyguları alıp büyüttüğümü söyleyebilirim” dedi.

Kim Hyang Gi’nin Yeni Dizisi ‘Flying Butterflies’

Kariyerine çocuk yıldız olarak başlayan Kim Hyang Gi’ye gelince, son dizisi 2019 “Moment at Eighteen” idi. Ancak “Flying Butterflies” adlı yeni bir JTBC dizisine liderlik etmeye hazırlanıyor.

Kim Hyang Gi

Gelecek dizide, 20’li yaşlarının başında olan ve “Fly High, Butterfly” olarak bilinen bir kuaför salonunda stajyer asistan olarak çalışan Gi Bbeum rolünü üstlenecek.

Kim Min Jae ve Kim Hyang Gi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri