Kim Go Eun ve Nam Ji Hyun Little Women’da Rol Alabilir

2 dk okuma süresi

Bir başka heyecan verici Kore dizinin 2022’nin ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

JTBC, 24 Eylül’deki haberinde, Yumi’s Cells oyuncusu Kim Go Eun ve The Witch’s Diner yıldızı Nam Ji Hyun‘un Little Ladies olarak da bilinen yeni Kore dizi Little Women’da rol alacaklarının söylendiğini belirtti.

Kim Go Eun ve Nam Ji Hyun Little Women'da Rol Alabilir

Kim Go Eun ve Nam Ji Hyun’un Ajansları, Little Women İçin Açıklama Yaptı

Haberin çevrimiçi toplulukta yankı uyandırmasından sadece birkaç saat sonra, Kim Go Eun’un ajansı BH Entertainment, Goblin yıldızının Little Women’da başrol oynaması için bir teklif aldığını ve şu anda bu teklifi incelemekte olduğunu belirten bir açıklama yayınladı.

Kim Go Eun

(Fotoğraf: News 1)

Ayrıca Nam Ji Hyun’un ajansı Management Soop da aktrisin dizide yer alacağını ve projeyi olumlu düşündüğünü doğruladı.

Nam Ji Hyun

(Fotoğraf: Nam Ji Hyun Instagram)

Vincenzo yönetmeni Kim Hee Won’un Little Women’ı yönetmesi bekleniyor. The Handmaiden yazarı Jeong Seo Kyung senaryoyu yazacak.

Yaklaşan Kore dizi Little Women’dan Ne Beklemeliyiz?

Bu arada, Little Women’ın çekimlere 2021’in ikinci yarısında başlaması ve 2022’nin ilk yarısında galasının yapılması planlanıyor. Dramanın yapımcılığını tanınmış şirket Studio Dragon yapacak. Aynı zamanda megahit K-Drama Vincenzo‘nun yapımcıları da onlar.

Kim Hee Won

(Fotoğraf: News1)

Dizi hala başrolde yer alacak başka bir kadın oyuncu arıyor. Little Women, yoksul bir hayattan kurtulmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan üç kız kardeşin reşit olma hikayesini anlatıyor. Mali açıdan istikrarsız olabilirler, ancak Kore’deki bazı güçlü ailelerle, yaşamdaki statülerini yükseltmelerine yardımcı olacak güçlü bir bağları var.

Kore dizi Aktris Güncellemeleri: Kim Go Eun ve Nam Ji Hyun

Kim Go Eun ve Nam Ji Hyun kadro tekliflerini kabul ederse, Little Women birlikte ilk dizileri olacak. Çok yönlü ve yetenekli oldukları biliniyor ve onları tek bir ekranda görmek şimdiden dört gözle beklenecek bir şey.

Kim Go Eun

(Fotoğraf: BH Entertainment Resmi Instagram )

Kim Go Eun şu anda tvN’nin yeni webtoon tabanlı dizisi Yumi’s Cells’de Ahn Bo Hyun, GOT7’dan Jinyoung ve SHINee’den Minho ile birlikte rol alıyor. Bu arada Nam Ji Hyun, Running Man sunucusu Song Ji Hyo ve yeni yükselen Kdrama oyuncusu Chae Jong Hyeop ile çalıştığı fantastik draması The Witch’s Diner’ı geçen Ağustos ayında bitirdi.

Chae Jong Hyeop ve Nam Ji Hyun

(Fotoğraf: TVING Resmi Instagram)

Kim Go Eun ve Nam Ji Hyun’un Little Women’daki potansiyel işbirliği hakkında ne söyleyebilirsiniz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu