Kim Go Eun Hit Webtoon’un Dizi Uyarlamasında Başrol Olarak Yer Alacak

1 dk okuma süresi

Kim Go Eun , popüler bir webtoon’un yeni bir dizi uyarlamasında başrol olarak yer alacak! 31 Aralık’ta Kim Go Eun’un yakında yayınlanacak olan “Yumi’s Cells” dizisinde başrol oynayacağı doğrulandı. Aynı adlı popüler webtoon’dan uyarlanan “Yumi’s Cells”, Yumi adlı sıradan bir ofis çalışanının hikayesini, kafasındaki her düşünceyi, duyguyu ve eylemi kontrol eden birçok beyin hücresinin bakış açısından anlatacak.

Kim Go Eun, duygularını ifade etmekte zorlanan sıradan bir kadın olan Yumi’nin başrolünü oynayacak. Hem aşk hayatında hem de kariyerinde büyümeyi deneyimledikçe, günlük hayatın küçük zevklerinde mutluluğu bulmayı öğreniyor. Orijinal webtoon’un popülaritesini yansıtan aktris, “Sıradan kadın Yumi’nin aşk hikayesinin bu kadar uzun bir süre boyunca bu kadar çok insanı güldürüp ağlatmasının nedeni, ne kadar ilişkilendirilebilir olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Onun gelecekteki yolculuğunu dört gözle bekliyorum.

“Yeni dizi uyarlamasının yönetmenliğini ” Familiar Wife ” ve ” Shopping King Louie ” nin yönetmeni Lee Sang Yeob yapacak ve “Memories of the Alhambra” yazarı Song Jae Jung, ” Find Me in Your Memory ” yazarı Kim Yoon Joo ve yeni oyuncu Kim Kyung Ran. “Yumi’s Cells” dizisinin çekimlerine 2021’in ilk yarısında başlaması planlanıyor. Kim Go Eun’un bu yeni dizide rol aldığını görmek için heyecanlı mısınız?

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x