K-Pop

Kep1er, ‘Giddy’ MV Yayında!

Kep1er, dördüncü mini albümleri “LOVESTRUCK!”dan başlık şarkısı “Giddy“nin resmi müzik videosunu yayınladı.

İşte insanların eğlenceli MV hakkında söyledikleri!

Kep1er

Kep1er, Eğlenceli Müzik Videosunu Yayınladı

10 Nisan gece yarısı (KST) Kep1er nihayet fandomu Kep1ian’ları eğlenceli bir disko keyfine götüren “Giddy” için MV’yi yayınladı!

Müzik videosunda, Kep1er’in vokalleri ve armonisinin yanı sıra, dinleyicilere şık bir alt enstrümantal sunuluyor. Hayranlara ayrıca akılda kalacak kadar akılda kalıcı bir koro verilir.

Müzik videosunda şarkılarının yanı sıra kızların görselliği de öne çıkıyor. Kep1er, şık modasıyla herkesi şaşırttı ve bu geri dönüşte daha fazla hayranı kendine çekti. MV’nin zirvesinde, tarzları daha ışıltılı bir formata geçti ve bu da onlara mükemmel bir şekilde uydu.

Kep1er - Giddy

Dördüncü mini albümleri “LOVESTRUCK!” TITLE TRACK “Giddy”, B-side parçaları “LVLY”, “Back to the City”, ” Why” ve “Happy Ending” dahil olmak üzere toplam beş şarkı içerir.

“LOVESTRUCK!” artık Kep1er’in “Troubleshooter”, “Doublast” ve “First Impact” adlı önceki sürümlerini takip etti. Aynı zamanda 2023 için ilk sürümleridir.

“Giddy” için tam MV’yi buradan izleyin:

Müzik videosu yayınlandığında, kız grubunun hayranlarının geri dönüşten memnun olması bekleniyordu. Önceki sürümlerinden ne kadar farklı olduğunu belirterek Kep1er’in müzik çeşitliliğini övdüler. Ayrıca grubun görsellerine, stiline ve performansına da övgüde bulundular.

Aşağıda onların yorumlarını okuyun:

“Bu gerçekten ‘We Fresh’ten büyük bir gelişmeydi. Kıyafetler, saç stilleri, setler ve replik dağılımı kadar şarkı da harika.”

“Şu anda dans pratiğini gerçekten görmek istiyorum. Chaehyun’un bu geri dönüşte de Kep1er ile savaşarak parlayabildiğine sevindim!”

“Kep1er gerçekten her şeye sahip, dokuz ana dansçı, yumuşak güzel vokaller, akılda kalıcı rapler, iyi müzik ve güzel görseller.”

“Aman Tanrım, kızlar bunu katletti ve bunun büyük bir hit olduğunu kesinlikle görebiliyorum, dürüst olmak gerekirse bu onların en iyi müzik videolarından biri.”

“Siz çok çalıştınız! Teşekkürler Kep1er, umarım bu geri dönüşte daha fazla ödül alabilirsiniz.”

Kep1er’in ‘Troubleshooter’ Albümü Hanteo’da 180.000 Kopyayı Aştı

Kep1er

Öte yandan Kep1er, “4. nesil temsilcisi” unvanını albüm satışlarıyla kanıtladı. 17 Ekim 2022’de Kep1er’in üçüncü genişletilmiş oyunu “Troubleshooter” 180.000 kopya sattı.

Bulgular, Kep1er’in toplam 190.580,06 puan toplayarak JYP Entertainment’ın dördüncü nesil erkek grubu Stray Kids’in yanına yerleştirdiği albüm indeksine dayanıyordu. 10 Nisan itibariyle, albümün başlık parçası “We Fresh” YouTube’da 24.593.944 kez görüntülendi.

Yeni yayınları hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu