Listeler

Kalp Durduran Görsellere Sahip 8 Dördüncü Nesil K-pop Kadın İdolü

K-pop uzun zamandır yetenekli, karizma ve hepsinden önemlisi görsel olan idollere sahip olmasıyla biliniyor. Dünya çapında artan popülaritesi ile daha fazla idolün çıkış yapması bekleniyor ve bu da ileride daha fazla nesil yaratmaya yol açıyor.

Kalp Durduran Görsellere Sahip 8 Dördüncü Nesil K-pop Kadın İdolü

Hayranlar, idollerin performanslarında ne kadar çok şey verdiklerini bilseler de, sahnede veya program dışında göründüklerinde görsel olarak hoş varlıklarını inkar etmek mümkün değil.

İşte kalp durduran görsellere sahip 8 dördüncü nesil K-pop kadın idolü!

1. NMIXX Sullyoon

SullyoonNMIXX’ten Sullyoon, kendi neslinde en iyi görselliğe sahip idollerden biri olarak kabul ediliyor. Ne zaman ortaya çıksa, hayranlar yardım edemedi, ancak herkesin ön yargısını tek başına mahvedebilecek kusursuz görsellerine hayran kaldılar. NSWER’lara göre, Sullyoon’un görünüşü TWICE Sana ve Tzuyu’nun görünüşünün bir karışımını içeriyor!

2. LE SSERAFIM Kazuha

LE SSERAFIM Kazuha

LE SSERAFIM’den Kazuha, harika bir oyuncu ve eğlenceli bir idol olmasının yanı sıra çılgın görselliğiyle de seviliyor. Eşsiz görünüşü, K-pop topluluğu tarafından, “Nation’s First Love”ın OG sahibi Bae Suzy ile karıştırılma noktasına kadar değer veriliyor.

3. NewJeans Minji

NewJeans Minji

Minji performansları, kişiliği ve hepsinden önemlisi muhteşem görünüşüyle ​​Bunnies’leri şaşırtmaktan asla geri kalmıyor. Kitleler arasında NewJeans’ın yükselen popülaritesinin ortasında, doğal güzelliğiyle çok sayıda hayran sitesinin ne kadar hayrete düştüğü göz önüne alındığında, Minji sadece görünüşünden dolayı büyük ilgi görüyor. Minji, birinci nesil idol ve eski SES üyesi Eugene’nin yanı sıra aktris Ha Ga In’in peri görsellerine bile benziyor.

4. STAYC Yoon

stayc yoon

Yoon, hayranlarının onu sevdiği şık güzelliği ve ikonik kahkülleriyle kalpleri çarpıyor. Ancak kaküllerini çıkardığında da havalı tarafını gösterebiliyor!

5. ITZY Yuna

Yuna

ITZY’nin sevimli maknaesi Yuna, muhteşem gözleri ve özellikleri nedeniyle K-pop’ta gerçek hayattaki “Barbie” olarak bilinir. “Barbie benzeri” görselliği, ITZY’nin “ICY” döneminde çarpıcı sarı saçlarıyla daha da sağlamlaştı!

6. (G)I-DLE Shuhua

Shuhua

Shuhua gerçekten de dördüncü neslin görsellerinden biri. İdol, sahnelerinde ve sıradan görünümlerinde herkesin dikkatini çekiyor. Shuhua’nın görselliğini özel kılan şey, (G)I-DLE’nin sevimli maknesi olmaktan, varlığıyla öldürebilen karizmatik bir kraliçeye geçiş yapabilmesidir.

7. IVE Jang Wonyoung

jang wonyoung

Jang Wonyoung‘un benzersiz görselliği, IZ*ONE’daki çıkışından bu yana uzun zamandır tanrıça benzeri olarak biliniyor. IVE ile yeniden çıkışına kadar idol, netizenlerin güzel görünümüyle hayranlıklarını ifade ettikleri çeşitli çevrimiçi platformlarda tartışma konusu oldu.

8. aespa Karina

karina

Karina, toplulukta sanal yapay zekayı anımsatan keskin görselleriyle tanınır. MY’ler ayrıca V şeklindeki çenesine, düz kaşlarına ve küçük yüzüne aşık. Karina’nın görselliği gerçekten takdir edilmekle birlikte, sahnede de kendine göre parlıyor.

Nefes kesici görsellere sahip başka dördüncü nesil K-pop kadın idolleri tanıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu