K-Pop

JISOO ‘FLOWER’ MV: BLACKPINK Üyesi Enfes Müzik Videosu İle Solo Çıkış Yapıyor

Jisoo nihayet merakla beklenen çıkışı “FLOWER“ın müzik videosunu yayınladı. Müzik videosunu buradan izleyin!

Blackpink Jisoo - Flower

Jisoo, Nefis Müzik Videosunda En Güzel “ÇİÇEK” Olarak Çiçek Açıyor

Jisoo

31 Mart saat 13:00’de BLACKPINK’ten Jisoo, başlık şarkısı “FLOWER“ın müzik videosuyla birlikte ilk single albümü “ME“yi yayınladı.

Müzik videosunda Jisoo, çekici görselliği, vokal becerisi ve hassas koreografisi ile izleyicileri büyüledi. Jisoo ayrıca kraliyetten gündelik tarzlara geçişini gösteren zarif modasıyla herkesi şaşırttı.

“FLOWER”, hayranlarına nostaljik sözler ve unutulmaz bir melodi ile donatılmış çekici bir dans parçası sunuyor. Performanslarını karizmatik bir enerjiyle sergileyen Jisoo’nun amansız çekiciliği de çekiciliğe eklendi.

“FLOWER” MV’sini buradan izleyebilirsiniz :

MV için tanıtımlar 6 Mart’ta başladı ve “Coming Soon” başlıklı bir poster yayınlandı. Görüntü, yerde yatan kırmızı bir giysi ile yeşil bir alan gösteriyordu.

Bu ani duyuru ile haber, hayranların beklentisini hızla artırdı. Ayrıca poster, Jisoo’nun albümünün 31 Mart’ta çıkacağını ortaya koydu.

Bunu, 9 ve 13 Mart’ta yayınlanan, ilk olarak Jisoo’nun muhteşem görsellerinin ve albümün adının “ME” adının yer aldığı teaser izledi.

İlk grup konsept görüntülerin yanı sıra, 15 Mart’ta çarpıcı bir görsel film yüklendi.

19 Mart’ta bir poster, Jisoo’nun yaklaşan çıkış şarkısının adının “FLOWER” olacağını açıkladı . Hayranlar ayrıca bir gül olarak stilize edilmiş “Flower” kelimesinin Hangul el yazısını da fark ettiler.

Jisoo’nun ikinci görsel teaser’ı, birkaç başka konsept fotoğrafın ardından yayınlandı. 29 Mart’ta, hayranlara neler olacağına dair bir fikir veren resmi bir teaser yayınlandı.

BLINK’ler Jisoo’nun Solo Çıkışına Nasıl Tepki Verdi?

Jisoo

Müzik videosunda BLINK’ler, Jisoo’ya olan sevgilerini ifade etmek ve onun ilk solo müzik çıkışını desteklemek için yorum bölümüne akın etti. Bazıları, BLACKPINK’in solo yayınları artık tamamlandığından ne kadar memnun olduklarını yorumladı.

Bu arada diğerleri müzik videosunun prodüksiyonunu, kalitesini ve performansını övdü. BLINK’ler ayrıca MV’yi yayınlamak ve Jisoo’ya hak ettiği başarıları vermek için can atıyordu. Aşağıdaki tepkilerine bakın:

“Bu çok harika. İlk solon için çok mutluyum! Tebrikler Jisoo, seni çok seviyorum ve sen en iyisini hak ediyorsun! Nereye gidersen git seni destekleyeceğiz!”

“Blackpink sonunda tamamlandı. Bununla gurur duyuyorum. En iyi şarkı, Soo-ya. Vokaller ve görseller mükemmel.”

“Jisoo’ya yaratıcılığı için teşekkürler. Harikaydı. Her şey çok güzel.”

“Görselleri ve performansları inanılmaz. Bu, açık ara en sevdiğim şarkı!”

“Kraliçemiz her zamanki gibi onu katletti. Jisoo’nun vokalleri melek gibi. O çok hafife alınıyor, BLINKS hadi, hadi bu MV’yi 1 milyondan fazla izlenmeye ulaştıralım.”

Jisoo’nun solo çıkış şarkısı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

 

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu