Jihyo, Bugüne Kadarki En Zor TWICE Koreografisini Açıkladı

2 dk okuma süresi

TWICE üyesi Jihyo, katıldığı bir youtube programında grubun bugüne kadarki en zor koreografisinin hangisi olduğunu açıkladı. Tüm detaylar için okumaya devam edin.

Jihyo, Bugüne Kadarki En Zor TWICE Koreografisini Açıkladı

TWICE Jihyo, En Çok Zorlandığı Koreografiyi Paylaştı

19 Kasım’da TWICE üyeleri Jeongyeon, Jihyo ve TzuyuYou’re a kid Once“ın son bölümü için odg YouTube kanalında göründüler. Orada, öğrencilerle eşleştirildiler. Birlikte, geçmişten günümüze kadar TWICE’ın kariyerine baktılar.

TWICE, benzersiz dans hareketleriyle tanınır. Kolay görünmesine rağmen, gerçekleştirmeleri genellikle zordur. Performans sırasında senkronize olması ve sakin görünmesi gereken TWICE için bu daha da zor. Bu nedenle, TWICE danslarıyla birçok zorlukla karşılaştı.

Jihyo

TWICE’ın lideri Jihyo, “MORE & MORE“un grubun şimdiye kadar yaptığı en zor koreografiye sahip olduğunu açıkladı. “MORE & MORE”un yüksek enerji gerektiren bir şarkı olduğunu açıkladı. Bu yüzden performansları bittiğinde sahneyi hemen terk edemiyorlar çünkü koreografi onları yürüyemez hale getiriyor.

Jihyo

İzledikleri performans sona yaklaşırken, Jihyo kameraya gülümserken hepsinin rol yaptığını açıkladı. “Artık hepsi oyunculuk. Herkes ‘Tanrım, şu anda ölüyorum!’ gibiydi” dedi.

Jeongyeon

Jeongyeon ayrıca “MORE & MORE” promosyonunu yaparken kendi zorluklarını da açıkladı. Şarkının tanıtımını yaparken boynunda disk kaydığını ve geri dönüş sahnelerinden bir hafta önce hastaneye kaldırıldığını belirtti. Bu yüzden “MORE & MORE” onun için unutulmaz bir şarkı ve dönem olduğunu söylüyor.

TWICE’ın odg’deki görünümüne buradan göz atın:

‘MORE & MORE’ Popülaritesi

TWICE,  dokuzuncu mini albümünün çıkış single’ı olarak 1 Haziran 2020’de “MORE & MORE”u yayınladı. Şarkı, yayınlandıktan sonra, müzik eleştirmenlerinden olumlu eleştiriler aldı ve birçok kişi “MORE & MORE”un yapımını ve müzikal yönünü beğendi.

AYRICA OKUYUN: TWICE ‘Formula of Love O+T=<3’ İle Billboard 200’de 3. Sırada

Şarkı Gaon Dijital Listesine dört numaradan ve Billboard Japan Hot 100’e üç numaradan giriş yaptı. “MORE & MORE” ayrıca Billboard Dünya Dijital Şarkı Satışları Listesine iki numaradan girdi. “MORE & MORE” müzik videosu YouTube’da 15 saatte 14,7 milyon izlenmeyi aştı.

TWICE, “MORE & MORE” ile dokuz müzik şovu kazandı ve 2020 Mnet Asya Müzik Ödülleri’nde “En İyi Dans Performansı – Kadın Grubu” ve “Yılın Şarkısı” dallarında aday gösterildi.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri