Ji Chang Wook’u Seviyorsanız İzlemeniz Gereken Kore Dizileri

3 dk okuma süresi

Eğer bir Ji Chang Wook hayranı iseniz, o zaman kesinlikle sizi tatmin edecek yeni dizilerin peşindesinizdir. Neyse ki, bu Hallyu yıldızı şimdiden oldukça ilgi çekici bir dizi listesine sahip görünüyor. Suç gerilim filmlerinden tarihi dizilere, fantastik romantik komedilere kadar hepsinde Ji Chang Wook yer aldı. En iyi yanı, hepsinin online olarak da izlenebilmesi!

Ji Chang Wook'u Seviyorsanız İzlemeniz Gereken Kore Dizileri

Aşağıda Ji Chang Wook’un rol aldığı en popüler Kore dizilerini sizler için hazırladık.

Empress Ki (2013)

Chang Wook’un tanınmaya başladığı bu destansı tarihi drama, İmparatoriçe Ki’yi merkez alıyor. Bir zamanlar Goryeo doğumlu isimsiz bir kadın, iradesi dışında Moğol İmparatorluğu’na götürüldükten sonra sosyal rütbeleri yükseltir ve Chang Wook tarafından canlandırılan Yuan hanedanı imparatoru Ta Hwan ile evlenir. Oyuncu, To the Butterfly şarkısıyla dizinin resmi film müziğine bile katkıda bulundu.

Oyuncular: Ha Ji Won, Joo Jin Mo, Kim Ji Han

Healer (2014)

Seo Jung-hoo (Chang Wook) müşterileri tarafından “Healer” olarak bilinen yasadışı bir gece kuryesidir. Cinayet içermediği sürece müşterisinin teklifini doğru fiyata uygulayarak yeraltı işi aracılığıyla her şeyi halleder. Önceki başarısı, Jung-hoo’nun bir sonraki davası onu bir tabloid yazarı ve ünlü bir muhabire götürür. Her ikisi de hayatlarını tehlikeye atan karmaşık bir geçmişi paylaştığında zor bir durumda kalır.

Oyuncular: Park Min Young, Yoo Ji Tae

The K2 (2016)

Kız arkadaşının öldürülmesiyle suçlanan paralı asker Kim Je-ha (Chang Wook) Irak’tan Kore’ye döner ve sevgilisini öldürttüğüne inandığı adamdan intikam almak ister. Bunu yapmak için, bir şirket sahibi ve başkan adayı Jang Se-joon’un karısı olan yüksek profilli kişi Choi Yoo-jin’in koruması olmayı kabul eder. Je-ha, Se-joon’un sonunda ona karşı hisler beslediği gayri meşru kızı Go An-na’yı korumakla görevlendirilince işler çabucak karışır.

Oyuncular: Im YoonA, Song Yoon Ah, Jo Sung Ha

Suspicious Partner (2017)

Chang Wook, Suspicious Partner’da savcı Noh Ji-wook’u canlandırıyor. Hikaye, savcı stajyeri Eun Bong-hee tarafından bir tacizciyle karıştırılmasıyla başlar. İkili kısa sürede garip yanlış anlaşılmayı düzeltir ve kendilerini Bong-hee’nin şüpheli olarak ortaya çıktığı psikopat bir katili serbest dolaşırken yakalamak için birlikte çalışırken bulurlar.

Oyuncular: Nam Ji Hyun, Cho Tae Joon, Kwon Nara

Melting Me Softly (2019)

Melting Me Softly, bir varyete için 24 Saatlik Dondurulmuş İnsan Projesi’ne katılan bir erkek ve kadının hayatlarını takip ediyor. Sorun şu ki, bir gün sonra uyanmak yerine, çift tam bir 20 yıl sonra geri dönüyor. Görünüşlerinin aynı kalması ve sevdiklerinin yaşlanmasıyla birlikte, artık uyandıkları yeni dünyada gezinmek zorundalar.

Oyuncular: Won Jin Ah, Yoon Se Ah, Im Won Hee

Backstreet Rookie (2020)

Webtoon dizisi Convenience Store Saet-byul’a dayanan Backstreet Rookie, 29 yaşındaki market müdürü Choi Dae-hyun ve yarı zamanlı çalışanı Jung Saet-byul’un hikayesini anlatıyor. İkili, üç yıl önce Saet-byul hâlâ sorun çıkaran bir lise öğrencisiyken tanışmıştı. Yolları bir kez daha kesişir ve kendilerini Dae-hyun’un aileye ait marketinde birlikte çalışırken bulurlar.

Oyuncular: Kim Yoo Jung, Kim Min Kyu, Ahn Sol Bin

Lovestruck in the City (2020)

Aktör, KakaoTV’nin orijinal draması Lovestruck in the City’de rol aldı. Şehri seven bir mimar olan Park Chae Won rolünü canlandırdı. Bir yaz gecesi bir “kamera hırsızı” ile karşılaşır ve o zamandan beri onu unutamaz. Chang Wook, “bilinmeyen bir yerde kendiliğinden sahte bir kimliğe bürünmeye karar veren serbest pazarlamacı” Lee Eun Oh rolünü üstlenecek olan Kim Ji Won ile birlikte yer alıyor.

Oyuncular: Kim Ji Won, Kim Min Seok, So Joo Yeon

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu