Ji Chang Wook ve Hwang In Yeop Yeni Dizisi The Sound of Magic Hakkında Her Şey

2 dk okuma süresi

Ji Chang Wook ve Hwang In Yeop, birlikte yayınlanacak bir dizide başrol oynayacaklar! Evet, doğru okudunuz. Geçen 15 Nisan’da Netflix Kore tarafından onaylanan The Sound of Magic dizisinde resmen rol alıyorlar. Yapımcılığını The World of The Married, Welcome to Waikiki, Itaewon Class’ı ve daha fazlasını bizlere getiren şirket olan JTBC tarafından yapılacak. Henüz kesin çıkış tarihi konusunda bir bilgi olmamasına rağmen, kesinlikle diziyi dört gözle bekliyoruz ve gelecekler bilgiler için çok heyecanlıyız.

“The Sound of Magic” hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey:

Bu bir müzikal fantastik dizidir

Serinin orijinal hikayesi ilk olarak 2010 yılında Annarasumanara adlı bir Naver webtoon olarak popüler hale getirildi. Bir diziye karar verilmeden önce, ilk olarak bir sahne oyunu olarak uyarlandı. Konuyla ilgili olarak, masalın müzik ve sihir arasında ilginç bir füzyon içerdiği söyleniyor. Tuhaf bir fantastik dramaya hazırsanız mükemmel bir dizi gibi görünüyor!

Ji Chang Wook ve Hwang In Yeop Dizisi

Ekibi, en sevdiğiniz Kore dizilerinde çalıştı

Itaewon Class‘ı sevdiyseniz, aynı yapım yönetmeni Kim Sung Yoon’un bu dizide yer aldığını bilmekten mutluluk duyacaksınız. Onun yanında senaryoyu yazmak için daha önce Who Are You: School 2015’te çalışan yazar Kim Min Jung var.

Eğlenceli bilgi: Sung Yoon ve Min Jung daha önce çok sevilen tarihi dizi Love in the Moonlight’ta birlikte çalıştılar. Kesinlikle bu tecrübeli ekipten iyi şeyler bekliyoruz.

Yetenekli bir oyuncu kadrosu var

Diziye öncülük eden, Lee Eul adında tuhaf bir sihirbazı oynamaya hazırlanan hallyu oyuncusu Ji Chang Wook’tan başkası değil. Muhtemelen en büyük kırılma noktasında, Yun Ai rolünü üstlenecek olan yirmi dört yaşındaki çaylak aktris Choi Sung Eun’un karşısında yer alır. Özellikle talihsiz bir hayatı olan genç bir kız, her gün sihirle hareket etmeye başlayan Lee Eul ile yolları kesiştiğinde onun için her şey değişir.

Choi Sung Eun The Sound of Magic dizisinde

Yun Ai’nin sınıf arkadaşı ise Na Il-deung rolünü oynayan True Beauty’den Hwang In Yeop. Karakterin “sihrin eğlencesini” keşfederken Yun Ai ve Lee Eul’e katılmadan önce çalışkan ancak antisosyal olduğu anlatılıyor.

Hwang In Yeop hayranı mısınız? Öyleyse sizler için hazırladığımız Hwang In Yeop hakkında bilmeniz gereken 10 şeye bakmayı unutmayın.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/hwang-in-yeop-hakkinda-bilmeniz-gereken-10-sey/

Tüm bunları bildiğimizden, yakında Netflix’te The Sound of Magic’i nihayet izleyebileceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Diziyle ilgili yeni gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz. Dizisel’i takipte kalın!

FAQ

The Sound of Magic Netflix ortaklığında çekilecektir. Bu yüzden dizi Netflix platformunda yer alacaktır.

The Sound of Magic dizisinin ilk olarak 6 bölüm olarak çıkacağı planlanmaktadır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Size İlham Verecek Başarı Hikayeleri Hakkında 10 Kore Dizi
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi