Jeongyeon, TWICE Geri Dönüş Promosyonuna Neden Katıldığını Açıkladı

2 dk okuma süresi

TWICE Jeongyeon, sağlık durumuna rağmen grubun geri dönüş promosyonuna katılma nedenini açıklayarak hayranlarının kalbini ısıttı.

Jeongyeon

TWICE Jeongyeon’un boyun yaralanmasına (boyun fıtığı) rağmen geri dönüş yapmasının nedeni açıkladı. YouTube kanalı ODG’de TWICE üyeleri Jihyo, Tzuyu ve Jeongyeon özel konuk olarak göründü. Programda kariyerleri lise ikinci sınıf öğrencileri tarafından incelendi.

Yüklenen klipte Jeongyeon boyun yaralanması hakkında konuştu ve buna rağmen neden TWICE geri dönüşüne katılmaya karar verdiğini açıkladı.

TWICE Jeongyeon, ‘MORE & MORE’ Geri Dönüşü Öncesinde Hastanede Kaldı

Jeongyeon, yayında bir lise öğrencisiyle birlikte “MORE & MORE” sahnesini izledi ve performansının kamera arkası hikayesini anlattı.

“O zamanlar boyun diskim vardı. Geri dönüşten bir hafta önce hastaneye kaldırıldım. Bu yüzden (sahneyi gördüğümde) bunun hakkında çok düşünüyorum” diyerek TWICE’ın sahnelerine katılmak için acısını bastırmasının nedenini açıkladı.

TWICE Jeongyeon

Jeongyeon, durumu hakkında hayranlarını endişelendirmek istemedi. Hatta kadın yıldız 2020 yılında boyun sakatlığını ortaya çıkardığında V Live aracılığıyla o an bu anekdotu bırakmıştı.

“Geri dönüşten bir hafta önce boyun ameliyatı oldum. ONCE’a (TWICE fandom) söylemek istemedim çünkü acımı göstermek istemedim.”

Jeongyeon ayrıca “I Can’t STOP ME” ve “Alcohol-Free” gibi önceki geri dönüşleriyle ilgili hikayeleri de itiraf etti.

“Sağlık sorunları nedeniyle ‘I Can’t STOP ME’ üzerinde çalışmayı bıraktım. Bu yüzden birkaç ay sonra ‘Alcohol-Free’ ile geri döndüğümüzde, çıkış yaptığım zamanki kadar gergindim” dedi.

TWICE Jeongyeon

“Ama sahneye çıktığımda bunu yapabiliyorum. Garip bir şekilde ifadem tekrar çıktı. Tüm sahneleri izledikten sonra gerçekten çok zorlandığımı düşünüyorum. Ayrıca birçok kişiye müzik aracılığıyla mutluluk ve neşe vermekten gurur duyuyorum.” diye ekledi.

TWICE 4. Dünya turu ‘III’ ile Tam Dönüş Yapacak

Konser endüstrisi, uzun bir aradan sonra çevrimdışı konser vermeye hazırlanan K-pop sanatçıları ile yeniden canlanıyor.

TWICE 4. Dünya Turu

12 Kasım’da üçüncü uzun albümü “Formula of Love: O+T=<3” ve başlık şarkısı “SCIENTIST”i yayınlayarak geri dönüş yapan TWICE, faaliyetlerine çevrimdışı performanslarla başlayan K-pop’un temsili grupları olarak BTS, NCT 127, ATEEZ ve MONSTA X’e katılacak.

TWICE, 24-26 Aralık tarihleri ​​arasında, Seul Songpa-gu’daki Olimpiyat Parkı Jimnastik Stadyumu’nda dördüncü dünya turu “III”e başlayacak.

Seul’den başlayarak, performanslar gelecek yıl 16 Şubat’ta Los Angeles’ta, 18’inde Oakland, 22’sinde Dallas, 24’ünde Atlanta ve 26’sında New York’ta gerçekleştirilecek.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri