JB’nin GOT7’nin En İyi Lider Olmasının 3 Nedeni

1 dk okuma süresi

GOT7’nin sevgili lideri JB bugün 6 Ocak’taki doğum gününü kutluyor, peki ona sevgi ve minnettarlık göstermek için daha iyi ne olabilir? Pek çok başarısı arasında, GOT7’nin lideri olmayı zirvelerden biri olarak sayabilir. İşte GOT7’nin umduğu en iyi lider olmasının 3 nedeni!

GOT7’ye aile gibi davranıyor

Sürekli olarak birbirlerinin yanlarında olurlar. Birlikte gülüyorlar ve birlikte ağlıyorlar. Gerçek bir aile gibi, her zaman birbirlerinin arkasındalar ve başka türlü olamazlardı.

Her zaman sorumluluk sahibidir

Grubun lideri olarak JB, özverili bir şekilde grubun sorumluluğunu üstlenir. Ödül gösterilerinde konuşma yapmak gibi önemli görevlerden sorumludur.

Üst düzey bir K-Pop grubuna liderlik etmenin ağır yükü omuzlarındadır. Bunu bilerek, üyelerinin neden ona güvendiğini ve ona büyük saygı duyduğunu anlamak kolaydır.

Onlarla ilgilenir

Son olarak, JB her zaman üyelerinin refahını gözetir. Yıl boyunca yoğun programlarla ve dünyanın gözleri sürekli üzerlerindeyken idol olmak kolay değil.

JB bunun farkına varır ve yüzlerine gülümseme koymak gibi ince anlar da dahil olmak üzere yüklerini elinden geldiğince hafifletmeye çalışır.

Mutlu yıllar JB! GOT7 böyle harika bir lidere sahip olduğu için şanslı!

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Size İlham Verecek Başarı Hikayeleri Hakkında 10 Kore Dizi
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi