İzlenmesi Gereken Song Hye Kyo Başrollü 8 Kore Dizisi

4 dk okuma süresi

Kore dalgasına öncülük eden deneyimli oyunculardan biri olarak bilinen Song Hye Kyo, şüphesiz, özellikle Kore dizi meraklıları için tanınan isimlerden biridir. Bununla birlikte, neredeyse 24 yıllık deneyime sahip olan bu Hallyu süper starın yeni hayranları, başarılı dizilerin listesi söz konusu olduğunda oldukça şanslı görünüyorlar.

İzlenmesi gerekenler listenizde size yardımcı olmak için, Song Hye Kyo’nun geçtiğimiz yıllardaki en iyi 8 dizisini hazırladık.

İzlenmesi Gereken Song Hye Kyo Başrollü 8 Kore Dizisi

Autumn in My Heart (2000)

Doğduğunda başka bir bebekle değişen Yoon Eun-suh, erkek kardeşi Yoon Joon-suh ve varlıklı ebeveynleri ile okulda popüler bir kız olarak büyür. Ancak daha sonra kan nakline ihtiyaç duymasına neden olan bir kaza onun Yoons’un biyolojik kızı olmadığını ortaya çıkardığında işler tersine döner. Gerçeği ortaya çıkardıktan sonra, finansal olarak ayakta kalmak için mücadele eden annesine çabucak geri döner. 10 yıl sonra bir otelde telefon resepsiyonisti olarak çalışırken, Eun-suh bilmeden Joon-suh ile yeniden bir araya gelir ve karmaşık geçmişlerine rağmen bir arada olabilecekler mi?

Diğer Oyuncular: Moon Geun Yong, Song Seung Heon

Guardian Angel (2001)

Yetim büyüyen Jung Da So, evli olmayan bir anne olmanın damgalanmasıyla yüzleşmek zorunda kalmasına rağmen, bir kazadan ölünce arkadaşının çocuğunu isteyerek yanına alır. Kısa bir süre sonra, erken yaşta ailesinden ayrılmış genç bir adam olan Ha Tea-woong ile tanışır. İkisi birlikte, zenginlik ve güç peşinde koşan hırslı bir çift olan Kang Sae-hyun ve Ho Ji-soo ile yolları kesişir. Bu dört karşıt karakter birbirleriyle etkileşim halindeyken, sonunda insan doğasının en iyi ve en kötü kısımlarına maruz kalırlar.

 Diğer Oyuncular: Kim Min Jong, Yoon Da Hoon, Kim Min

Song Hye Kyo

All In (2003)

Kim In-ha genç bir yetim olarak günlerini bir sinema salonunun bodrum katında kumar oynamayı öğrenerek geçirir. Model bir öğrenci ve tiyatro sahibinin oğlu olan zengin Choi Jung-won ile yolları kesiştiğinde, onu kötülüklerle dolu bir hayata ikna etmeye çalışır. İkisi kısa sürede arkadaş olurlar, ancak yıllar içinde aynı kıza aşık olduklarında kardeşlikleri arasında bağlar kopmaya başlar.

Diğer Oyuncular: Lee Byung Hun, Park Sol Mi, Ji Sung

Full House (2004)

Full House (2004)

Gelecek vadeden bir senarist olan Han Ji-eun, rahmetli babası tarafından inşa edilen evi miras alır. Ancak kendi arkadaşları tarafından yapılan bir dolandırıcılığa düştükten sonra, ünlü ama bencil bir aktör olan Lee Young-jae’ye satıldıktan sonra mülkünü bilmeden kaybeder. Evi elinde tutmak için, aşık olduğu kişiyi kıskandıracak olan Young-jae ile sözleşmeli bir evliliğe girmeyi kabul eder. Birlikte yaşamaya zorlanan bu iki kişi, kısa süre sonra belki de göründüğünden daha fazlası olduğunu öğrenir.

Diğer Oyuncular: Rain, Han Eun Jung

Worlds Within (2008)

Worlds Within (2008)

Jun-young, erkek egemen drama yaratıcıları alanında savaşmaya kararlı olan tutkulu bir kadın yapımcıdır. Akıl hocası ve eski erkek arkadaşı Jung Ji-oh, bu endüstrideki hayatını cehenneme çevirmeye çalışıyor gibi görünüyor. Fakat ikisi birlikte ne kadar çok çalışırsa, rakiplerinden arkadaşlara o kadar yakın olurlar ve belki de yakında daha fazlası olacaktır.

Diğer Oyuncular: Hyun Bin, Uhm Ki Joon

That Winter, the Wind Blows (2013)

That Winter, the Wind Blows (2013)

Oh Soo adında küçümsenen ve kalbi kırık bir kumarbaz, tehlikeli bir gangstere olan borçlarını ödemek için zengin bir genç varis olan Oh Young’ı dolandırmaya çalışır. Maalesef Oh Soo için, kendisini tamamen yabancılaştığı kardeşi olduğuna tamamen inanan mutlulukla saf Oh Young’a aşık olduğunu fark ettiğinde planı ters düşer.

Diğer Oyuncular: Jo In Sung, Kim Bum

Descendants of the Sun (2016)

Descendants of the Sun (2016)

Bir hastanede tesadüfi bir tanışma, yakışıklı bir asker ile yetenekli bir doktoru bir araya getirir. Ancak, hayatları iç içe geçmeye devam ettikçe inançları da çatışır. Yaşanan tüm olaylara rağmen birbirlerine karşı romantik duygularını sürdürmeye devam edebilirler mi?

Diğer Oyuncular: Song Joong Ki, Jin Goo, Kim Ji Won

Encounter (2018)

Encounter (2018)

Özgür ruhlu sıradan bir adam (Park Bo Gum) ile her şeye sahip gibi görünen bir otelin zengin CEO’su ( Song Hye Kyo) arasındaki karmaşık romantizmi konu alan ilginç bir hikayedir.

Diğer Oyuncular: Park Bo Gum, Jang Seung Jo

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x